CHP İzmir sahaya iniyor

Türkiye 24 Haziran’da yapılacak erken seçim için gün sayarken, milletvekili aday listelerinin belli olmasının ardından geride kalan hafta Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) resmi açılışını yapan CHP İzmir Örgütü de sahaya iniyor!

CHP İzmir sahaya iniyor

CHP İzmir’de il başkanlığı ve SKM tarafından birinci ve ikinci bölge adayları için özel bir seçim kampanya programı hazırlandı. 

Startın yarın (Çarşamba) verileceği programa göre CHP İzmir Milletvekili aday adayları en az iki, en fazla üçerli gruplar halinde sahaya inecek. 

Adaylar ilçelerde gündüz bölümünde sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve esnaflarla buluşacak, akşam da çalışma yürüttükleri ilçede iftar programına katılacak. CHP İzmir Adayları’nın saha çalışmaları iftardan sonra ise ev ziyaretleriyle sürecek. 

İLK HAFTA TUNCAY ÖZKAN YOK

CHP İzmir’de program haftalık olarak hazırlanırken, Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili ve Birinci Bölge Birinci Sıra Adayı Tuncay Özkan Ankara’daki mesaisi nedeniyle ilk hafta çalışmalarına katılamayacak. 

Geçtiğimiz günlerde talihsiz bir kaza geçirerek ayağını kıran İkinci Bölge İkinci Sıra Adayı Selin Sayek Böke de tedavisi sürdüğü ve ayağının durumu saha çalışmalarına tam hazır olmadığı için programa ilerleyen haftalarda dahil olacak. 

24 Haziran’daki seçim için bir kez daha İzmir İkinci Bölge Birinci Sıra’dan aday olan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun ise süreçte kente mini mitinglerden oluşan iki ya da üç ziyaret yapması bekleniyor. 

gerçekizmir

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 09:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER