CHP İzmir, Kılıçdaroğlu için hazırlanıyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 19 Haziran’da İzmir’e gelerek iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelecek

CHP İzmir, Kılıçdaroğlu için hazırlanıyor!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte önümüzdeki hafta iki büyük organizasyonun evsahibi olarak yoğun bir hazırlık temposuna girdi. CHP İzmir, 21 Haziran Perşembe Günü Gündoğdu Meydanı’nda CHP Cumhurbaşkanı Muharrem İnce’nin Büyük Mitingi öncesi, 19 Haziran'da kente gelecek olan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırlayacak.

Yeniden İzmir’den Milletvekili Adayı olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yoğun programını önümüzdeki hafta Salı günü İzmir’de sürdürecek. İzmir iş ve ekonomi dünyasının yöneticileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelecek.

KILIÇDAROĞLU'NUN PROGRAMI NETLEŞMEDİ

CHP Lideri ve İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Cumhurbaşkanı Muharrem İnce’den iki gün önce İzmir’e gelerek önce iş dünyası temsilcileriyle buluşacak. Kılıçdaroğlu’nun buluşmasının Kaya Termal Otel’de gerçekleşmesi beklenirken, yer ve saat düzenlemesinin henüz netleşmediği, gün içerisinde netleşeceği kaydedildi. Öte yandan Kılıçdaroğlu'nun iş dünyasının ardından İzmir’deki hemşehri dernekleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle de buluşması bekleniyor.

(egepostası)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER