CHP İzmir'den vatandaşlara: Size telefon kadar yakınız, evde kal

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş üzeri ve kronik hastalığı bulunan vatandaşlar için 4 il yöneticisinin iletişim numaralarını paylaşarak; “Size telefon kadar yakınız, evde kal” ifadelerini kullandı.

CHP İzmir'den vatandaşlara: Size telefon kadar yakınız, evde kal

Tüm dünyayı etkisi altına alan Türkiye'de görülen korona virüse karşı önlemler alınmaya devam ediyor. Son olarak İçişleri Bakanlığı tarafından 65 yaş üzerindeki vatandaşlara ve kronik hastalığı olanlara sokağa çıkmaya yasağı getirildi. Yasak sonrasında ise; belediyeler bu kapsamda kalan vatandaşlar için iletişim hattı oluştururak mağduriyeti gidermek için çalışmalar yapmaya başladı.

Bunlara son olarak; CHP İzmir İl Örgütü'de katıldı. İl Başkanı Deniz Yücel ;4 il yöneticisinin iletişim bilgilerini paylaşarak; “65 yaş üzeri veya kronik rahatsızlığı bulunan İzmirli hemşerilerimize bir telefon kadar yakınız... Evde kal” ifadelerini kullandı. 

İşte o paylaşım:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa yılmaz
Mustafa yılmaz - 6 gün Önce

Sokakları temizleyin çöp etrafındaki pislikleri kaldırın hiç hizmet yok bu nasıl bi memleket

Zekeriya balcı
Zekeriya balcı - 6 gün Önce

EVDE KAL ÇAĞRISINA HARFİYEN UYUYORUZ İL BAŞKANIMIZIN DUYARLILIĞIN GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLET

murat peker
murat peker - 6 gün Önce

maaşı olanlar parası olanlar evde kalır.peki günlük yasiyanlar napicaklar .parası olmayan vatandaşlarımız napicak.ekmek bitinde birbirini mi yi cek.tuzu kuru olan iyi ya evde tuzu olmayan napicak.bu halkın yüzde 40 ı günlük kazanç la evini besliyo.konusuyonuz ama boş konuşuyonuz

SIRADAKİ HABER