CHP İzmir'den, MHP çıkarması

CHP İzmir İl Başkanı Yücel, bugün MHP İzmir İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Yücel, “Demokrasi yarışı sona ermiş durumda. Bundan sonraki süreçte kentimize ülkemize nasıl daha iyi hizmet edebiliriz düşüncesiyle partileri ziyaret ediyoruz" dedi. 

İzmir siyasetinde ziyaret trafiği devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, parti ziyaretlerine bugün MHP İzmir İl Başkanlığı ile devam etti. Yücel ve beraberindeki heyeti, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin karşıladı. İki başkanda kent için ortak mesaj verdiler.

"FARKINDALIK YARATMALIYIZ"

 İzmir’de daha iyi hizmet vermek için bu ziyaretleri gerçekleştirdiğini kaydeden Yücel, "Demokrasi yarışı sona ermiş durumda. Bundan sonraki süreçte kentimize ülkemize nasıl daha iyi hizmet edebiliriz düşüncesiyle partilerimize ziyaret gerçekleştiriyoruz.  Göreve geldiğimiz her şeyden önce halka hizmet etmek için görevler. ideolojilerimizde belli farklılıklar olabilir fakat bizi ortak tutan değerlerimiz var. Her şeyden önce devletimiz var milletimiz var bayrağımız var.  Bugün CHP yerel de iktidar, merkezde AK Parti iktidar. Yarın başka bir parti olabilir.   Önemli olan halkımızın bize vermiş görevi hakkıyla yerine getirebilmektir.  Bunun için sizlerle daha fazla bir araya gelerek, sizin destekleriniz, katkılarınız, bizim göremediğimiz bir şeyler varsa bu konuda bir farkındalık yaratmalıyız. Demokrasinin daha iyi hayata geçerek yerelde güçlenerek yaşadığımız kente hizmet etmek istiyoruz. 31 Mart yerel seçimlerinin kentimize hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.


"BİRLİKTE ÇALIŞMAYA HAZIRIZ"

MHP’li Şahin ise, “MHP önce ülkem ve milletim, sonra partim sonra ben umreleriyle çalışan bir parti. Tabi ki siyasi partiler de demokrasinin vazgeçilmezdir. Bizim için bayrağımız, ülkemiz çok kıymetli İzmir’i çok kıymetli, CHP-AK Parti ile birlikte çalışmaya hazırız” dedi. 

Açıklamaların ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 12:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER