CHP İzmir'den İnce’nin mitingine boyozlu, midyeli çağrı

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İzmir İl Örgütü, Muharrem İnce'nin perşembe günkü mitingi için İzmirlilere renkli afişlerle çağrıda bulundu

CHP İzmir'den İnce’nin mitingine boyozlu, midyeli çağrı

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İzmir İl Başkanlığı’nın twitter hesabından, boyoz ve midye fotoğrafının yer aldığı görsellerde, “Biz İzmir’iz, oradayız” denilerek İzmirliler mitinge davet ediliyor.

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Perşembe günü saat 19.00’da Gündoğdu Meydanı’nda İzmirlilere seslenerek destek isteyecek. İnce, bu miting için rekor katılım beklediğini ifade ederek, 2 milyon kişinin gelmesini istemişti.

BOYOZLU MİDYELİ DAVET
İzmirliler mitinge billboardlar ve sosyal medya üzerinden davet ediliyor. Son olarak CHP İzmir İl Başkanlığı’nın twitter hesabından midye ve boyoz fotoğrafının yer aldığı afişlerde, “Biz İzmir’iz, oradayız” denilerek İzmirliler'in mitinge katılımı istendi.

ALANA GELENLERE SU, BAYRAK, ŞAPKA
Miting günü alana gelenlere 50 bin Türk Bayrağı, 50 bin su ve 50 bin şapka dağıtılacak. Körfezde yüzlerce tekne yer alarak meydandaki kalabalığa denizden destek verecek. Miting için 50 ilçeden otobüsler kaldırılacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER