CHP İzmir Adayı Arslan'a 'hemşehrileri'nden tam destek!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Ednan Arslan, bayramın birinci gününde vatandaşlarla bayramlaştı

CHP İzmir Adayı Arslan'a 'hemşehrileri'nden tam destek!

Arslan, güne Bingöl’lü Karabağ ailesinin Balçova İnciraltı Mahallesi’nde düzenlemiş oldukları geleneksel bayram kahvaltısına katıldı.

Yaptığı konuşmada Karabağ ailesinin bayramını kutlayan, dayanışmanın ve birlikte mücadelenin önemini vurgulayan Arslan, “AKP’ye diz çöktüreceğiz” dedi. Karabağ ailesinin beğenisini kazanan Arslan, büyük destek aldı.

“BİZE AĞABEY GİBİ YAKLAŞTI”
Arslan, Karabağ ailesinin geleneksel bayram kahvaltısının ardından, seçim çalışmalarının başında da ziyaret ettiği ve ‘Sizleri bayramda baklavayla ziyaret edeceğim’ dediği Konak Toros Mahallesi’nde ki Erzincan Tercan’lı gençlere verdiği sözü tuttu. Elinde bir tepsi baklavayla Toros meydanına gelen Arslan, “Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım” diyerek hemşerileriyle bayramlaştı.

Tercan’lı gençlerin ve akabinde aile büyüklerinin katıldığı bayramlaşmada Ednan Arslan’a tam destek kararı çıktı. Gençlerin ‘bizlere siyasetçi gibi değil, ağabey gibi yaklaştı’ dediği Arslan, hemşerilerine teşekkür ederek güvenlerini boşa çıkarmayacağını söyledi.

Arslan, hemşerileriyle bayramlaştıktan sonra CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu ve önceki dönem Konak İlçe Başkanı Aytekin Tunus ile birlikte Konak Belediyesi Temizlik İşleri Şantiyesi’nde belediye işçilerini ziyaret etti. İşçilere halkın iktidarını anlatan Arslan, yaptıkları işin kent yaşamı için çok değerli olduğunu söyleyip, teşekkür ederek işçilerin bayramlarını kutladı.

Konak’lı işçilerle bayramlaştıktan sonra, Aytekin Tunus’la birlikte Konak Ferahlı Mahallesi’ne geçen Arslan, Ferahlı mahallesi sakinlerinin ve esnafının bayramlarını kutlayarak, partisine ve Muharrem İnce’ye oy istedi.

ARSLAN’DAN FERAHLI’LI SEVİLEN AİLESİNE ZİYARET
Ferahlı mahallesini sokak sokak gezip vatandaşlarla temaslarda bulunan Arslan’ı Sevilen ailesi evlerine davet etti. Sevilen ailesinin davetiyle birlikte Aytekin Tunus’la birlikte aileyi evlerinde ziyaret eden Arslan’a oldukça sıcak bir karşılama yapıldı. Sevilen ailesi ile bayramlaşan Arslan, bir süre sohbet ettikten sonra aileye ikramları ve davetleri için teşekkür ederek, çalışmalarına devam etmek üzere evlerinden ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER