CHP'de son dakika zirvesi

Son dakika: Cumhuriyet Halk Partisi'nde(CHP) sürpriz bir zirve yapılacağı belirtildi

CHP'de son dakika zirvesi

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin gün içinde görüşecekleri öğrenildi.

CHP'de bugün saat 17.00'de Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sunulacak Milletvekili aday listesinin kurula sunulmasından önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP'li Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin görüşeceği öğrenildi.

 Genel merkezde gerçekleşmesi beklenen görüşmede, İnce'nin aday listesi konusunda görüşlerini Kılıçdaroğlu ile paylaşması bekleniyor.

'MİTİNGLER İPTAL OLABİLİR' GÖZDAĞI

Dün akşam saatlerinde CHP'nin aday listesinin büyük oranda basına sızması ile, parti için Muharrem İnce'ye yakın bazı vekillerin liste dışı kaldığı ortaya çıkmıştı. Bu olayın ardından Twitter'dan açıklama yapan İnce, bugün yapacağı Bartın ve Zonguldak mitinglerini sesinin kısıklığı nedeniyle iptal edebileceğini açıklamıştı.

RS FM'de yayınlanan Bidebunudinle'nin ekibine konuşan İnce'ye yakın kaynaklar, mitinglerin iptal edilmesinin ses kısıklığından dolayı olmadığını belirtti.
 
Kaynaklar mitinglerin parti yönetimi ve İnce arasındaki liste krizi nedeniyle iptal olabileceğini belirtirken akşam saat 17.00'ye kadar çözüm için müzakerelerin süreceği öğrenildi.

MİTİNGLER YAPILACAK

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin iptal edilebileceği bildirilen Bartın ve Zonguldak mitinglerinin yapılacağı duyuruldu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 13:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER