CHP'de İzmir için yeni gelişme!

Cumhuriyet Halk Partisi'nde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday belirleme sürecinde yaşanan flaş gelişme, gündeme bomba gibi düştü.

CHP'de İzmir için yeni gelişme!

Burak Cilasun / Ben TV

Cumhuriyet Halk Partisi'nde İzmir adayının kim olacağına dair belirsizlik devam ederken, yarın Ankara'da bulunan CHP Genel Merkezi'nde flaş bir görüşmenin gerçekleşeceği öğrenildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, yarın saat 17:00'da bir araya gelecek.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kimi rakiplerinin aksine resmen aday olan ve sürecin başından beri en güçlü adaylardan olarak gösterilen Batur ile Kılıçdaroğlu'nun görüşecek olmasıysa gündeme bomba gibi düştü.

UZLAŞI ADAYI BATUR MU OLACAK?

CHP'nin İzmir adayının belirlenmesinde hatırlanacağı gibi Tunç Soyer'in adının ön plana çıkması üzerine İYİ Parti, duruma tepki göstermiş, CHP'deki parti içi süreçte de İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kırmızı çizgisinin dışına çıkılmasından dolayı kendisinin de aday adayı olduğunu açıklamış ve bu doğrultuda İzmir adayının açıklanması ertelenmişti.

Kılıçdaroğlu ve Batur arasında yarın gerçekleşecek görüşme, akıllara "Uzlaşı adayı Batur mu olacak?" sorularını getirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
MUH.İBRAHİM TÜRKSEVER
MUH.İBRAHİM TÜRKSEVER - 1 ay Önce

Neden olmasın baştan beri niye aday arıyoruzki

Ramazan ARSLANALP
Ramazan ARSLANALP - 1 ay Önce

Yakışır

Şaziye Saglam
Şaziye Saglam - 1 ay Önce

Yeni ve genç bir aday olsun Hüseyin Mutlu Akpınar

Ali Evren
Ali Evren - 1 ay Önce

Yaptığınız bu doğru haber sonrasında Tunç Soyer çocuk gibi “beni de çağırdı” gibi asılsız haberler yaptırdı. Tunç Soyer’e hizmet eden herkes onun yaptığı kötü hizmetlerin sorumlusudur. İzmir’in geleceği Tunç Soyer’e asla teslim edilemez...

Abdulvahap dumlu
Abdulvahap dumlu - 1 ay Önce

Izmire batur yakisir deneyimli bir baskan

SIRADAKİ HABER