CHP Bornova A. Adayı Çetinkaya'dan DİSK çıkarması

CHP Bornova Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Çetinkaya, seçim ziyaretleri kapsamında Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu'na bir ziyaret gerçekleştirdi. Çetinkaya, "Emeğin ve emekçinin yanında olmak bizim için gururdur." dedi.

CHP Bornova A. Adayı Çetinkaya'dan DİSK çıkarması

Ben TV - Cumhuriyet Halk Partisi Bornova Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Çetinkaya, DİSK Ege Bölge Temsilciliği'ni ziyaret etti. DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı ile birlikte şube başkanları Arif Yıldız, Faruk Saral, Şükret Sevgener, Emine Yılmaz, Kemal Köroğlu ve 35 Kaza Derneği Başkanı Bayram Barlas'ın da bulunduğu ziyarette emeğin önemi vurgulandı.

"EMEKÇİLER, HAYATIMIZIN GÖRÜNMEZ KAHRAMANLARI"

Ziyarete ilişkin konuşan Bülent Çetinkaya, "Gerçekleştirdiğimiz bu ziyarette iş, emek ve çalışanlarımıza karşı bakış açımızı ortaya koyduk. Emekçi kardeşlerimiz için de söyleyeceklerimizin ve yapacaklarımızın altını çizdik. Emekçilerimiz, bugün hayatımızı kolaylaştıran birçok faktörün görünmez kahramanları. Bu kahramanları görünür kılmak, onların toplumdaki refah düzeyini gözetmek çok değerli bir vazife. Ev sahiplerimize çok teşekkür ediyorum." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER