banner51

CHP Bayraklı'da gözler adaylarda

CHP Bayraklı'da, delege seçimlerinin ardından ilçe başkan adaylarının kim olacağı merak ediliyor. Konu ile ilgili açıklamada bulunan İlçe Başkanı Alper, adaylığı noktasında açık kapı bıraktı

CHP Bayraklı'da gözler adaylarda

BEN TV - CANSU TEMİR AKSU

Geçtiğimiz hafta delege seçimini tamamlayan Bayraklı'da gözler ilçe başkan adaylarının kim olacağına çevrildi. Mevcut İlçe Başkanı Cemalettin Alper, Haziran ayında yaptığı açıklamada aday olmayacağını ifade etse de, daha sonra yaptığı açıklamalarda adaylık konusunda açık kapı bırakmıştı.

Konu ile ilgili Ben TV'ye özel açıklamalarda bulunan Alper, hem adaylıkla ilgili, hem de Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ile ilgili açıklamalarda bulundu.ADAYLIĞA AÇIK KAPI

Öncelikle aday olacak kişileri görmek istediğini ifade eden Alper; "Aday arkadaşları bir çıksın ortaya bende delege arkadaşlarla bir toplantı yapacağım cumartesi günü. Orada gerekeni söyleyeceğim, delegenin tavrına göre hareket edeceğim. Örgüt de 'evet' derse devam edeceğim. Yoksa aday olmayacağım" dedi.

"O SORUNUN MUHATABI BELEDİYE BAŞKANI"

Başkan Sandal'ın ilçe belediye başkanlığı noktasında belli bir ismi düşündüğü kulislere düşerken; Alper "Ben sorunun muhatabı değilim. O sorunun muhatabı belediye başkanıdır. Belediye başkanı yanıt vermeli." demekle yetindi.

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper'in bu sözleri üzerine, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal'ın ne cevap vereceği ise merak konusu.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 13:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER