CHP adayı Kılıç, vatandaşları İnce mitingine böyle çağırdı

CHP PM Üyesi ve Milletvekili Adayı Avukat Sevda Erdan Kılıç, gündüz Karşıyaka'da partisinin seçim bildirgesini anlattı, broşür dağıttı, Bornova'da yürüyüşe katılarak vatandaşları mitinge davet etti

CHP adayı Kılıç, vatandaşları İnce mitingine böyle çağırdı

Kılıç, gece de CHP Gençlik Kolları'nın Gündoğdu meydanının mitinge hazırlanması çalışmalarına katıldı. Bom aracının sepetine çıktı, havada bayrak astı.

Seçim startı verilmesinden itibaren İkinci Bölge'deki bütün ilçelere giden, Sivil Toplum Kuruluşları ve dernekleri ziyaret eden, vatandaşlarla bir araya gelen CHP Parti Meclisi Üyesi ve Milletvekili Adayı Avukat Sevda Erdan Kılıç, çalışmalarına gündüz Karşıyaka ve Bornova'da gece de Gündoğdu Meydanı'nda devam etti.

CHP Milletvekili Adayı Ebru Okay ve İlçe Başkanı Uğur Yıldırım'la birlikte Karşıyaka'daki Eskişehir AKSEV ve ESDER yönetimini ziyaret eden Kılıç, hemşerileriyle olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek ülkemizin içinde bulunduğu durumu ve CHP iktidarında neler yapılacağını anlattı.

KARŞIYAKA VE BORNOVALILARI MİTİNGE DAVET ETTİ

Ülkemizin yol ayrımında olduğunu ve insanlarımızın barış içinde, huzur içinde, devletine güvenerek, hukuka güvenerek kardeşçe yaşama hakkının yavaş yavaş ortadan kalkmaya başladığını vurgulayan Kılıç, "24 Haziran'da yapılacak seçimle bu kötü gidişe dur diyecek, ülkemize ve insanımıza sahip çıkacağız" dedi. Kılıç ve beraberindeki heyet daha sonra esnaf ziyaretleri yaparak partisinin seçim bildirgesini ve vaatlerini anlattı. Vatandaşlarla da bir araya gelen Kılıç, CHP ilçe örgütüyle birlikte caddelerde "Kaf Kaf Kaf, Sin Sin Sin, Kafsin Kafsin Kaf" sloganı atarak, Karşıyakalıları Muharrem İnce'nin mitingine davet etti. Karşıyaka'dan sonra Bornova ilçe örgütünün düzenlediği yürüyüşe katılan CHP adayı Sevda Erdan Kılıç, burada diğer milletvekili adaylarıyla birlikte alkış ve sloganlar eşliğinde Bornova halkını mitinge davet etti.

"GÜNDOĞDU'DAN YÜKSELECEK TAMAM, SARAYDAN DUYULACAK"

Gün boyu Karşıyaka ve Bornova'da çalışma yaparak partisinin politikalarını anlatan ve vatandaşları mitinge davet eden CHP Parti Meclisi Üyesi ve Milletvekili adayı Kılıç, gece yarısından sonra da Gündoğdu Meydanı'na giderek mitinge hazırlık yapan İl Gençlik Kolları üyelerinin çalışmalarına katıldı. Geçmişte İl Gençlik Kolu Başkanlığı da yapan Kılıç, bayraklarla Bom aracını görünce eski günlerden kalma alışkanlıkla sepete çıkarak havada bayraklama çalışması yaptı. Her türlü baskıya ve olanaksızlığa rağmen hiçbir beklenti içine girmeden idealleri uğruna büyük bir özveriyle görev yapan CHP'li gençlerle gurur duyduğunu belirten Kılıç, "İzmir, büyük mitinge hazır. Gündoğdu'dan yükselecek TAMAM Beştepe'deki Saraydan duyulacak" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER