Cemal Bekle, eşiyle sahaya indi

AK Parti İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Cemal Bekle ile birlikte tüm seçimlerde her zaman yanında olan ve gece gündüz demeden destekleyen eşi Ayşe Bekle, renkli ve verimli çalışmaları ile seçmenin takdirini kazandı

Cemal Bekle, eşiyle sahaya indi

Seçim bölgesinde gezmedik yer, çalınmadık kapı bırakmamak için çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Cemal Bekle'nin hayat arkadaşı ve en büyük destekçisi Ayşe Bekle de sahaya indi. Kısa bir süre içinde İzmir'in hemen hemen bütün ilçelerini dolaşarak partisine destek isteyen Cemal Bekle, İzmirlilerin gönüllerini fethetmeyi başardı.  

'HER ZAMAN DESTEKÇİSİYİM'

1'inci Bölge  Milletvekili Adayı Cemal Bekle ile sahaya inen Ayşe Bekle, seçmenden AK Parti'ye destek istedi. Ziyaret edilen ilçelerde vatandaşlara AK Parti'nin politikalarını ve seçim vaatlerini anlatan Ayşe Bekle, eşi ile gecenin geç saatlerine kadar çalıştı. Genç yaşlı, kadın erkek herkesle sohbet eden Ayşe Bekle, "Siyaset hayatı boyunca eşimin her zaman destekçisi oldum. Dün yanında olduğum gibi Allah izin verirse bugün de, yarın da eşimin yanında olarak ona desteğimi sürdüreceğim" dedi. Bekle ve eşi Çeşme'deki iftar yemeğinin ardından çocuklara pamuk şeker dağıtarak onları sevindi.

DERNEKTEN TEŞEKKÜR

Ziyaretlerine Buca'dan başlayan Bekle, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Arslan ve beraberindeki ilçe teşkilatı ile Buca İlçe Secim Koordinasyon Merkezi (SKM)'nde buluşarak, Buca Rumeli Balkan Göçmenleri Kültür Dayanışma Derneği Başkanı İzzet Atan'la bir araya geldi. Yapılan ziyaretten duydukları memnuiyeti dile getiren Atan, AK Parti'nin dernek çalışmalarına verdiği destekten dolayı teşekkürlerini iletti. Cemal Bekle, Başkan Arslan'ın Buca ve İzmir'le ilgili önemli projeleri olduğunu belirterek, "Buca'nın çağ atlaması için AK Parti hizmetine ihtiyacı var" dedi. Vekil adayı Bekle ve beraberindeki teşkilat, Fırat ve Göksu Mahallesi'nde ihtiyaç sahiplerine ev ve hasta ziyaretinde bulundu.

'SORUNLAR TEK TEK DİNLENDİ'

Cemal Bekle, Çeşme Reisdere Mahallesi TOKİ Konutları'nda Çeşme İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ve yaklaşık 1500 kişinin katıldığı 'Gönül Sofrası' iftar programına katıldı. Vekil adayı Bekle, vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftar programının ardından, Çeşme İlçe Başkanı İlter Etik ve ilçe teşkilatı ile birlikte İnönü Mahallesi'nde Roman vatandaşlarla buluştu. Bekle ve eşi mahallede yaşayan Roman vatandaşların sorunlarını tek tek dinledi.

'SORUMLULUĞUMUZU BİLİYORUZ'

Menderes eski Gençlik Kolları Başkanı Murat Onur'un düzenlediği, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, İlçe Başkanı Mehmet İmre ile Gençlik Kolları İl eski Başkanı Bilal Kırkpınar'ın da katıldığı 'Vefa Sahuru' programına katıldı. Burada söz alan Cemal Bekle'nin "Bugün de burada genç kardeşlerimizle yürek yüreğeyiz. Taşıdığımız sorumluluğu biliyoruz. 2053 ve 2071hedefleri diyoruz. Bu şahlanışı siz gençlerin omuzlarında yapacağız. Er meydanında bizi yenemeyenler, ekonomi ile korkutacağını sanıyor ama bu millet 15 Temmuz gecesi terlikle tank kovaladı" ifadelerini kullandığı konuşması gençlerden büyük alkış aldı. Gecenin sonunda Tepecik bölgesinde açılacak olan Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret ederek çalışmalara katılan Bekle, her geçen gün daha da hızlanan çalışmaların devam edeceğini belirtti. Cemal Bekle, gecenin geç saatlerine kadar kendisini yalnız bırakmayan ve ziyaretlere katılan eşi Ayşe Bekle'ye desteği için çok teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 19:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER