banner51

Bülent Tezcan'dan, 'Özkan' mesajı!

CHP Genel Başkan Yardımcıları Tezcan ve Özkan, Karşıyaka'da düzenlenen Halk Arenası programına katıldı. Tezcan, ikilinin listelerin belli olduğu toplantı sonrası yumruklaştığı iddialarına sert tepki gösterirken, Özkan için, “İzmir’e de yakışıyor hani” dedi.

Bülent Tezcan'dan, 'Özkan' mesajı!

Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) listelerin şekillendiği MYK ve PM toplantısından İstanbul adayı olarak çıkan Tuncay Özkan, listeler YSK’ya teslim edilmeden önce yeniden İzmir’den aday gösterilmişti.

Özkan’ın 'İzmir'e dönüşü' ulusal ve yerel basında ses getirirken, bazı gazetelerde Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’la listeler üzerine tartışıp yumruklaştığı iddia edilmişti.

Her iki isimde net şekilde iddiayı yalanlamış, sert açıklamalarda bulunmuştu.

"KÜLLİYEN YALAN"

İkilinin katıldığı, Halk TV'de yayınlanan ve Karşıyaka'da düzenlenen Halk Arenası programında Tezcan, iddia edilen yumruklaşma iddiasıyla ilgili, “Külliyen yalan... Baştan sona palavra! Bir tartışma yaşarsınız. Dillen dile anlatılırken bir katarlar abartırlar. Bir tartışma olmadı. Ne öncesi ne o gece ne sonrası bir tartışma olmadı. Birbirimize hep destek olduk. Masa başında yalan üretmek ve sonra servis etmek nasıl bir gazeteciliktir. Şarlatanlık” dedi. 

Tezcan’ın konuşmasının sonuna “Tuncay Özkan da İzmir’e yakışıyor hani” demesi salonda alkış aldı. (gerçekizmir)

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER