Buca'daki mitingin yankıları sürüyor!

Başbakan Binali Yıldırım'ı ağırlayan Buca'da coşkulu mitingin yankıları sürüyor. Arslan "Heyecanımıza ortak olan tüm hemşerilerime teşekkür ederim, bu tablo Buca'da 24 Haziran'da yaşayacağımız bayramın arifesidir" dedi

Buca'daki mitingin yankıları sürüyor!

İzmir'de mini mitinglerle ilçe ilçe dolaşan Başbakan Binali Yıldırım Buca'da büyük ilgi gördü. Miting öncesi karınca modeliyle kapı kapı dolaşarak vatandaşları davet eden AK Parti Buca ilçe Başkanlığı ortaya çıkan coşkudan oldukça memnun.

"SANDIKLARI PATLATACAĞIZ"

Hem teşkilat üyelerine hem vatandaşlara teşekkür eden İlçe Başkanı Arslan, "Biz Buca'da her gün hemşerilerimizle daha büyük bir aile oluyoruz. Birbirimize dokundukça, konuştukça güçlü bir Türkiye noktasında hem fikiriz. Terör belasından temizlenmiş ekonomik anlamda dışa bağımlı olmayan yerli ve milli bir Türkiye hepimizin en büyük dileği. Bu noktada AK Parti'nin ve Cumhurbaşkanımızın çalışmaları büyük bir destek görüyor. Bucalı hemşerilerimiz her şeyin farkında. Mitingimize katılan hemşerilerimiz bunun en güzel örneğidir. Yaklaşık 10 Bin kişiyi ağırladık. Başbakanımız Sn.Binali Yıldırım'ı coşkuyla bağrına basan, bizleri mahcup etmeyen tüm teşkilatıma Bucalı hemşerilerime ve emeği geçen herkese teşekkür ederim 24 haziran'da Buca'da tek hedefimiz sandıkları AK Parti ve Cumhurbaşkanımıza basılan mühürlerle patlatmak İnşallah bunu başaracağız " dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER