"Bir deliye ihtiyaç var; o da karşınızda"

Zeybekci, Çiğli ve Kemalpaşa'da esnaf ve halkla bir araya geldi. Zeybekci, "Kentin problemlerini çözmek için sevdalılara ihtiyaç var. Dağları delmek için Ferhatlara ihtiyaç var. Dağları delecek aşk lazım. O aşk bizde mevcut. Ve bir de deliye ihtiyaç var, o da karşınızda duruyor arkadaşlar" dedi.

"Bir deliye ihtiyaç var; o da karşınızda"

Zeybekci, "El ele gönül gönüle sokak sokak dolaşacağız. Genci, yaşlısı herkesi kucaklayacağız. Bizim meselemiz parti meselesi değil, İzmir meselesidir. Önemli olan İzmir ruhudur." diye konuştu. Sohbet etme şansını yakaladığı tüm İzmir'lilerin kendisine hemen hemen aynı konularda şikayette bulunduğunu söyleyen Zeybekci, "İzmirliler bana hep 'Artık Yeter' diyor. CHP'liler de 'Artık Yeter' diyor. Sabır kalmadı. Biz de 'Artık Değişim Vakti' diyoruz." ifadelerini kullandı.

GÜN 15 KM YÜRÜYECEĞİM

Çiğli'de AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayı Okan Korkmaz ile çarşı esnafını tek tek dolaşan, yolda vatandaşlarla sohbet eden Zeybekci, girdiği bir dükkanda tattığı İzmir tulumunu beğenerek satın aldı. Yolda yürürken özellikle kadınların isteğiyle bol bol selfie çektiren Nihat Zeybekci, ardından ilçe teşkilatında partillilerle de toplantı yaptı. Zeybekci, seçim kazanmada teşkilatın önemine dikkat çekerek "Ben yürümeyi ve dolaşmayı seviyorum. Gerekirse her gün 10-15 kilometre yürüyeceğiz. Ev ev sokak sokak gezerek İzmirli'nin gönlüne gireceğiz" diye konuştu.

BÖLÜNEN ÇİĞLİ'Yİ BİRLEŞTİRECEĞİZ

Çiğli'de trafik sıkıntısı olduğunu bildiğini dile getiren Nihat Zeybekci, İZBAN hattının  ilçeyi ikiye ayırdığını, bu sorunun çözümünün ise çok basit olduğunu söyledi ve şöyle devam etti:

"Anadolu Caddesi ve İZBAN hattında trafiği alta alacağız. Bu bölümlerin üzerini kapatarak birbirinden kopan mahalleleri birleştirmek bizim için çocuk oyuncağı."

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, Çiğli'den sonra ziyaret ettiği Kemalpaşa ilçesinde Belediye Başkanı Arif Uğurlu ile sokakları gezdi. Belediye başkanının hizmetlerinden övgü ile bahseden Zeybekci, "AK Parti belediyeciliğiyle İzmir ve Kemalpaşa daha fazla hizmet alacak. Sorunlar bir bir çözülecek" dedi.

Zeybekci, Çiğli ve Kemalpaşa'da MHP ilçe başkanlıklarını da ziyaret etti. Cumhur İttifakı'nın başarı ile devam ettiğini belirterek, ortak seçim kampanyası yapacaklarını belirtti. Kemalpaşa Yörükler Derneği Başkanı Halil Akça, Zeybekci'ye Yörük atkısı verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Efe aslen izgi
Efe aslen izgi - 1 hafta Önce

İnşatllah bu kez kazanırsınız bu şehir uzun süredir hiç bir şey kazanmadı belediye sahildeki ağaçları kesip oto park yapmaktan başka icraat yapmadı

AVUKAT  ALİ NACİ ERDEM  4254612
AVUKAT ALİ NACİ ERDEM 4254612 - 1 hafta Önce

ISTE MİLLETİN GÖRMEK İSTEDİĞİ BAŞKAN MÜTEVAZİ ÇALIŞKAN LİYAKATLİ SORUNLARI TABANA TSPİT EDİP ÇARELER ÜRETEN KİŞİ TÜM İLÇE BELEDIYELERİNCE VE İZMİRDE GÖREVİ AK P. ALMALI.İZMİR LİLER ÇİLEDEN KURTULMASI İZMİR ESKİ GÜCÜNE KAVUŞMLİ -CHP. nin beceriksiz idarecilerinden izmir ı kurtarmak mecburüyesini AK.P
HİSSETMEK TE DAVAYA O SEKİLDE HIRSLA DARİLMAKTADİR. İNŞALLAH MİLLETİN GAYRETİ İLE AK BELEDİYECİLİK İZMİRE DE ULAŞIR.

SIRADAKİ HABER