banner51

Bekle'nin geleceğini duyan mahalleli...

AK Parti İzmir 1. Bölge 4. sıra Milletvekili Adayı Cemal Bekle, dün Tuzcuoğlu Mahallesi'nde bir ev ziyareti yapacaktı. Mahalle sakinleri, Bekle'nin geleceğini duyunca eve akın etti; toplantı mini mitinge dönüştü.

Bekle'nin geleceğini duyan mahalleli...

AK Parti İzmir 1. Bölge 4. sıra Milletvekili Adayı Cemal Bekle, Romanların yoğun olarak yaşadığı Tuzcuoğlu Mahallesi'nde ev ziyareti yaptı. Cemal Bekle'nin ev ziyaretine geleceğini duyan mahalleli, işini gücünü bırakarak eve adeta akın etti. Kendisini büyük bir coşkuyla karşılayan vatandaşlara teşekkür eden vekil adayı Bekle, mahallelinin derdini dinlemek için onlara tek tek söz verdi. Cemal Bekle'nin mahallesindeki Romanlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a mesaj verdi: En büyük Roman Recep Tayyip Erdoğan!

SANDIK ÇALIŞMASI YAPTI

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Cemal Bekle, Basmane Walk in Otel'de Roman mahalle başkanları, kanaat önderleri ve STK temsilcileri ile bir araya gelerek, sandık çalışması yaptı. Toplantıya katılan Ege ve Konyalı Sanayici İşadamları Derneği (EKSİAD) Genel Başkanı Muzaffer Hekimoğlu, Vekil Adayı Bekle'yi desteklediğini belirterek, plaket takdim etti. 

Cemal Bekle programını, Kuran'a Hizmet Derneği'nin Ege Mahallesi'nde düzenlediği iftar programına katılarak sürdürdü. İftara Dernek Başkanı Bünyamin Ertekin, Buca Müftüsü Muharrem Gül ve çok sayıda vatandaş katıldı. Vatandaşların büyük bir ilgiyle karşıladığı Cemal Bekle, Ege Mahallesi Muhtarı Kemal Ersun'la görüşerek mahallelinin ihtiyaçları hakkında bilgi aldı. Vekil Adayı Bekle, AK Parti Karabağlar İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Veysi Kanat'ın vefat eden annesi Hadra Kanat'ın taziyesine giderek baş sağlığı diledi.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2018, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER