Bayraklı'da Durak tamam gibi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 2 Şubat'ta gerçekleşen PM'de yetki aldığı ilçeler arasında yer alan Bayraklı'da Cevat Durak isminde karar kıldığı öğrenildi.

Bayraklı'da Durak tamam gibi

BEN TV / 31 Mart yerel seçimleri için aday belirleme çalışmalarına tüm hızıyla devam eden CHP'de, sürecin sonuna gelindi. 27 Ocak ve 2 Şubat'taki Parti Meclisi'nde İzmir Bayraklı'nın da içinde bulunduğu bazı ilçelerde durum belirsizliğini sürdürmüş ve Kılıçdaroğlu PM'den adayları belirlemek için yetki almıştı.

İstanbul ve Ankara’da bazı ilçeler ile Bodrum ve İzmir Bayraklı’nın da bulunduğu son listeyi açıklayacak olan Kılıçdaroğlu'nun, görüşmelerini tamamladığı ve en geç yarın isimleri açıklayacağı öğrenildi.

BAYRAKLI'DA DURAK TAMAM GİBİ

İzmir'in belediye başkan adayının açıklanmadığı tek ilçesi olan Bayraklı'da, sürecin başından bu yana ismi geçen Cevat Durak'ın adaylığına kesin gözüyle bakılıyor. Kılıçdaroğlu'nun, Karşıyaka eski Belediye Başkanı Cevat Durak ismi üzerinde durduğu ve Kılıçdaroğlu’nun önündeki listede birinci sırada olduğu ifade ediliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat sahin
Ferhat sahin - 1 yıl Önce

Inanıyorum inşAllah başkanım bunu da başarır çünkü karşıya katı çok güzel yönetti ve bayrakliyada daha güzel şeyler yapacaktır yolun acik olsun inşAllah

SIRADAKİ HABER