Başkan İnce site sakinleri ile buluştu

Güzelbahçe Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Mustafa İnce Güzelbahçe’de bulunan siteleri ziyaret etti, vatandaşların taleplerini dinledi.

Başkan İnce site sakinleri ile buluştu

Seçimlere 21 gün kala çalışma temposunu arttıran CHP Güzelbahçe Belediye Başkan adayı Mustafa İnce düzenlenen site toplantılarına katıldı.

Beraberinde CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Kadın ve Gençlik kolları ile birlikte site yönetimlerini ve sakinleriyle bir araya gelen İnce, “Seçim startını verdiğimiz günden beri alanda çalışıyoruz. Kadın ve Gençlik kollarımızla dört bir yandan Güzelbahçe’yi karşı karış gezip vatandaşımıza ulaşıyoruz. Arkadaşlarımız sorunları, eksikleri not alıyorlar. Akşamları Merkez Seçim büromuzda bu sorunlar veri olarak sisteme giriyorlar. Bizde bu veriler ışığında vatandaşımıza gidip sorunları hakkında konuşup çözüm buluyoruz. Sizlerin de taleplerini almaya geldik. 10 yıllık Başkanlık süremde site yöneticileriyle sürekli iletişim içinde olduk. Sizlerin talep ve isteklerini bizlere getirdiler, bizde bunları imkanlarımız boyutunda yaptık. Bu süreçte eksik kaldığımız tamamlamak istediğimiz projelerimiz var. Bir dönem daha bizlere yetki verirseniz bu eksikleri gidermiş olacağız ve Güzelbahçe’nin yeni vizyonu ile İzmir’in en gözde yeri haline getirmeye bir adım daha yaklaşmış olacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE

banner47