Başbakan Yıldırım'dan yoğun İzmir mesaisi

Başbakan Yıldırım, 16 Nisan 2017 yılında yapılan referandum öncesinde olduğu gibi seçim haftası yine İzmir'de kamp kuracak. Yıldırım 5 günde 4 ilçede 4 miting yapacak, oyunu da İzmir'de kullanacak.

Başbakan Yıldırım'dan yoğun İzmir mesaisi

Türkiye 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine kilitlendi.  

Cumhurbaşkanı adayları, parti liderleri ve milletvekili adayları son düzlükte mesailerini sürdürürken, Başbakan Binali Yıldırım da seçim haftasını seçim bölgesi olan İzmir'e ayırdı. 

Geride kalan hafta kentte Sabuncubeli Tünelleri'nin açılışını yapan, Bulgaristan Başbakan'ı Boyko Borisov'u ağırlayan Teknoloji Üssü Tanıtım Toplantısı'na katılan Başbakan Yıldırım seçime sayılı günler kala İzmir'de kamp kuracak! 

Başbakan 5 gün içinde 4 ilçede 4 miting yapacak, oyunu da İzmir'de kullanacak. 

Yıldırım startı Pazartesi günü Bayraklı'dan verecek. Başbakan ilk mitingini Bayraklı ilçesi Sevgi Yolu’nda düzenleyecek. Yıldırım Salı günü Karabağlar’da Eski İzmir Pazaryeri’nde, Çarşamba günü Buca’da Forbes Caddesi’nde düzenlenecek mitinglerde halka seslenecek. 21 Haziran'da İzmir dışında olacak Yıldırım son mitingini ise Cuma günü Torbalı’nın Ayrancılar Mahallesi’nde yapacak. Başbakanlıktan açıklanan programa göre mitinglerin başlama saati 20.00 olarak belirlendi. 

OYUNU O OKULDA ATACAK 

Başbakan Binali Yıldırım, 24 Haziran seçimlerinde oyunu İzmir'in Karabağlar ilçesinde çocukları Bahar Büşra Köylübay, Erkam Yıldırım ve Bülent Yıldırım'ın bağışlarıyla yapılan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda açtığı 32 derslikli Bahar Yıldırım İlkokulu'nda kullanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER