Başbakan Yıldırım'dan İzmir'e özel çalışma

24 Haziran için artık geri sayım başlamışken, Başbakan Binali Yıldırım kendi seçim bölgesi olan İzmir'de son hafta hamleleri yapacak. Yıldırım, seçimi de İzmir'de takip edecek.

Başbakan Yıldırım'dan İzmir'e özel çalışma

Başbakan Binali Yıldırım, 24 Haziran'a kadar seçim bölgesi İzmir'de olacak. 

Dün akşam itibariyle Bayraklı mitingiyle İzmir'deki çalışmalarına başlayan Yıldırım, sadece 21 Haziran tarihinde Ankara'ya gelerek ilçe mitingleri düzenleyecek. Yıldırım 23 Haziran'da da Aydın'da bir miting yaparak tekrar İzmir'e dönecek. Yıldırım, seçim öncesi son mesajlarını da televizyon programları aracılığıyla İzmir'den verecek. Yıldırım, 24 Haziran seçim günü de sonuçları İzmir'de takip edecek. 

MUHARREM İNCE'YE TERÖR TEPKİSİ

İzmir'e gelmeden önce Bağcılar'da vatandaşlara hitap eden Başbakan Yıldırım'ın gündeminde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce vardı. İnce'nin Demirtaş'ı ziyaretini eleştiren Yıldırım, "Bunların hiç terörle mücadele, FETÖ'yle mücadele diye bir şey ağızlarından çıktı mı? Çıkmaz. Çünkü aday olur olmaz nefes nefese Edirne'ye giden, halkı isyana çağıran, PKK'nın sözcüsü durumundaki hapisteki Selahattin Demirtaş'ı ziyaret eden Muharrem İnce'den bu ülkede terörle mücadelede bir şey duyamazsınız. Terörle mücadele terörü sevenlerle kol kola giderek yapılmaz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER