Bahçeli'nin İzmir programı netleşti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçime dair çalışmalar, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi konularının ele alınacağı Ege Bölge İstişare Toplantısı’nı İzmir’de gerçekleştirecek. İzmir’de miting yapmayacak olan Bahçeli’nin istişare toplantısı 10 Haziran Pazar günü gerçekleşecek

Bahçeli'nin İzmir programı netleşti

24 Haziran seçimlerine az bir süre kala siyasi parti liderlerinin miting programları netleşiyor. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli’nin İzmir programı da belirginleşti. MHP Lideri Bahçeli, 10 Haziran Pazar günü 14.00-16.00 saatleri arasında İzmir’de olacak.

Bursa Mitingi’nin ardından İzmir’e gelmesi beklenen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim çalışmaları kapsamında düzenlenecek ’24 Haziran Yeni Bir Doğuş, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Neden-Nasıl’ başlıklı Ege Bölge İstişare Toplantısı’nı İzmir’de gerçekleştirecek.

İSTİŞARE TOPLANTISI’NA KATILACAK

MHP Manisa, Denizli, Uşak, Aydın ve Muğla İl ve İlçe başkanları ile Milletvekili adaylarının da katılacağı Ege Bölge İstişare Toplantısı, Kültürpark 3 No’lu Hol’de saat 14.00’te başlayacak. Devlet Bahçeli, 16.00’ya kadar sürmesi beklenen istişare toplantısının ardından kentten ayrılacak.

egepostası

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER