Aziz Kocaoğlu, çok iddialı: 2 seçimi de kazanacağız

Cumhuriyet Halk Partili(CHP) İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 24 Haziran seçimleriyle ilgili olarak çok iddialı konuştu

Aziz Kocaoğlu, çok iddialı: 2 seçimi de kazanacağız

Cumhuriyet Halk Partisi'nin(CHP) İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor. Sahaya inan Aziz Kocaoğlu'nun ikinci durağı Bakırçay oldu. Örgüt turu sonrası sosyal medyadan açıklama yapan Kocaoğlu, "Bu kez iktidar 'uzanıp alabileceğimiz kadar' çok yakın. İki seçimi de kazanacağız” şeklinde ifadelerle paylaştı.

24 Haziran'da yapılacak seçimler için sahaya inen Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu, Küçük Menderes bölgesine giderek 6 ilçedeki Cumhuriyet Halk Partisi örgütlerini ziyaret etmişti.

KOCAOĞLU'NUN PAYLAŞIMI ÇOK BEĞENİ TOPLADI

Kocaoğlu’nun ikinci durağı Bakırçay bölgesi oldu. CHP ilçe başkanlıklarını ziyaret eden Kocaoğlu, sosyal medyadan izlenimleriyle ilgili çarpıcı bir mesaj verdi.
Kocaoğlu, “K.Menderes'ten sonra Bakırçay turunu da bitirdik. Merak edenler için söyleyeyim: CHP örgütlerinin motivasyonu çok yüksek. Herkes inançlı ve kararlı. Bu kez iktidar 'uzanıp alabileceğimiz kadar' çok yakın. İki seçimi de kazanacağız” ifadelerini sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşım kısa sürede epey beğeni topladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER