banner51

Anadolu Birliği'nden Doğan'a tam destek

Seçim çalışmaları kapsamında STK'ları ziyaret eden Bilal Doğan'a Anadolu Birliği Derneği'nden tam destek sözü geldi. Birlik Başkanı Veysel Güldoğan " Sayın Bilal Doğan İzmirli esnafın, vatandaşın, toplumun bütün kesimlerinin sesi olacak değerlere, birikime sahip "dedi

Anadolu Birliği'nden Doğan'a tam destek

AK Parti İzmir.1 Bölge Milletvekili Adayı Bilal Doğan Kars Susuz Keçili Köyü Derneği ve Anadolu Birliği derneklerini ziyaret etti. Dernek üyelerinin siyasi gündeme ilişkin sorularını cevapladı.

Anadolu Birliği Derneği ziyaretinde dernek başkanı Veysel Gündoğan tarafından karşılanan Doğan'a derneğin yönetim kurlu üyeleri 24 Haziran'da tam destek sözü verdi.

"DOĞAN İZMİR'E YAKIŞIR PROJELERİN TAKİPÇİSİ OLUR"

Doğu ve Güneydoğu derneklerinin önemli bir kısmını çatısı altında toplayan Anadolu Birliği

Derneği Başkanı Veysel Gündoğan, Ak Parti İzmir.1 Bölge Milletvekili Adayı Bilal Doğan'ı bütün İzmir'in yakından tanıdığını, siyasi hayatında kentin önceliklerini hep gündemde tuttuğunu belirterek şunları söyledi " Bilal başkan bizim İzmir'deki ağabeyimizdir. Her zaman yanımızda durmuş, desteğiyle bize büyük bir güç sağlamıştır. Şimdi de bizim ona destek olma günümüz gelmiştir. Doğu ve Güneydoğu illerimizden İzmir'e gelmiş bizler, bugüne kadar siyaset de dahil, hep çok çalışmışızdır. Her işin en ağır tarafı bizlerin omzundadır. Siyasette de Bilal Başkanımız çok çalışmış, siyasetin ağır işlerini omuzlamış ve bizler için çok uğraşmıştır. Anadolu Birliği olarak kendilerine tam desteğimizi sunuyoruz. Vekilliği İzmir'e hayırlı uğurlu olsun'' diye konuştu.

Üyelerin sorularını yanıtlayan ve verdikleri destekten dolayı kendilerine teşekkür eden Bilal Doğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde tüm İzmirlilerin sesi olacağı sözünü verdi. Hiçbir tarafı kayırmaksızın tüm İzmir için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağını belirten Doğan, ''Bir çoğumuz Anadolu'nun dört bir köşesinden gelerek İzmir'i kendilerine ev edinmiş insanlarız ve insan mutlu olduğu, huzur bulduğu evini sever. Bu da hepimizi İzmir sevgisinde buluşturuyor. Bizim için oralı, buralı fark etmiyor. Bizim için önemli olan vatanını milletini sevmesi. Biz evimizdeki tüm insanları seviyor ve hiçbiri arasında ayrım yapmıyoruz. Seçilmem halinde herkesin mutluluğu ve iyiliği adına çalışacağıma söz veriyorum'' dedi.

"İZMİR'İN PATİNAJ YAPMASININ SEBEBİ KOCAOĞLU"

Türkiye üstünde ciddi bir oyun oynandığının altını çizen Bilal Doğan, 24 Haziran'da milletin gücü ve desteğiyle bu oyunu bir kez daha bozacaklarını söyledi. Gelen sorular üzerine İzmir'in alacağı yatırımlara da değinen Bilal Doğan, İzmir'in en büyük sorununun suçu durmadan hükümete atan ve her girdiği işte başarısızlığa uğrayan yerel idare olduğunu öne sürdü. İzmir'in en yakın zamanda hükümetle uyumlu çalışabilecek ve gelen yatırımları sahiplenebilecek bir yerel idareye kavuşmasının şart olduğunu söyledi.

Doğan sözlerine şöyle devam etti: ''İzmir'i çok iyi bilirim. Memurluk, esnaflık ve siyasi hayatımın tamamı bu güzel kentte geçti. Kentimizin son 3 dönemdir yerinde patinaj yaptığı gerçeği ortada... nedeni ise sayın Aziz Kocaoğlu'nun bir yol haritası yok, ekibi yok, hedefi ve heyecanı yok. Günü kurtarmaya çalışan bir anlayış var. Kapıya dayanan sorunu çözmeye uğraşıyorlar. Çünkü stratejilileri, öngörüleri, hedefleri, projeleri yok."şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2018, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER