Ali Engin'den çarpıcı sitem: Karar vericiler daha adil olabilirdi

CHP'nin milletvekili aday listesinin şekillenmesi sonrası Ali Engin'den sitem dolu bir açıklama geldi. "Her şeye rağmen parti için, 24 Haziran için çalışacağız" diyen Engin, parti içi muhasebenin seçimden sonra yapılacağını söyledi.

Ali Engin'den çarpıcı sitem: Karar vericiler daha adil olabilirdi

Burak Cilasun / BEN Haber

Cumhuriyet Halk Partisi'nde İzmir milletvekili aday listesi sıralamasında beklediği yerde olmayan CHP İzmir İl eski Başkanı Ali Engin, BEN Haber'e dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Sıralamadan dolayı şahsen üzüldüğünü belirten ve "Karar vericiler daha adil olabilirlerdi" diyerek sitemini dile getiren Engin, liste sıkıntılarının seçimden sonra konuşulabileceğini, şimdi ise önemli olanın 24 Haziran'a hazırlanmak olduğunu belirtti.

İşte Engin'in açıklaması:

"ŞAHSEN ÜZÜLDÜM AMA..."

Listenin böyle şekillenmesi elbette beni şahsen üzdü. Ancak 24 Haziran'a doğru zaman hızla akıyor ve bu üzgünlüğü şu anda yaşayacak bir zaman yok. Her şeye rağmen parti için çalışacağız. Bizden önceki sıralarda yer alan arkadaşlarımızın vekil olması için çalışacağız. Bundan sonra sıra tartışması yapmak ahlaki bir tutum olmaz. Karar vericiler daha adil olabilirlerdi. Bu serzenişimi de iletmek istiyorum. Tabii artık karar verildi ve önümüzde ülkemiz için çok önemli bir seçim var. Bir ay boyunca bu seçimde elimizden gelen en yüksek performansı göstererek çalışacağız. Varsa tartışmalar, seçimden sonra kendi içimizde eksiğimizi gediğimizi konuşacağız. 
 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER