banner51

Akşener'in İzmir mitinginde yeni gelişme

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 22 Haziran’da İzmir’de yapacağı miting İstanbul programının yoğunluğu nedeniyle iptal oldu

Akşener'in İzmir mitinginde yeni gelişme

Meral Akşener, bu tarih yerine 10 Haziran Pazar günü İzmir’de olacak. Aynı gün Manisa’da yapacağı miting öncesi ve sonrası Bergama ve Tire’ye gidecek olan İYİ Parti Lideri Akşener, akşam ise İzmir Gündoğdu Meydanı’nda 10 bin kişinin katılacağı bir iftar yemeği verecek.

24 Haziran seçimlerine günler kala liderlerin son miting ve halk buluşmalarını nerelerde gerçekleştireceği de netleşiyor. Son mitingini 22 Haziran'da İzmir’de yapması beklenen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul programının yoğunluğu nedeniyle planlanan tarihte İzmir’de olamayacak.

ÖNCE BERGAMA, SONRA MANİSA, ARDINDAN TİRE

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 22 Haziran yerine 10 Haziran Pazar günü İzmir’e gelecek. Akşener, saat 15.00'teki Manisa Mitingi’ne gitmeden önce İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Bergama’ya geçecek. Saat 13.00’de Bergama’da ilçe halkıyla bir araya gelecek olan Akşener buradan Manisa mitingine geçecek.

GÜNDOĞDU’DA 10 BİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİNE KATILACAK

Manisa Mitingi’nin ardından tekrar İzmir’e dönecek olan Meral Akşener, bu kez Tire’ye geçecek. 17.00’de Tire’de olması beklenen İYİ Parti Lideri Akşener, burada gerçekleştireceği mini mitingin ardından akşam da Gündoğdu Meydanı’nda 10 bin kişinin katılması planlanan bir iftar yemeği verecek. Akşener, iftarın ardından kentten ayrılacak.

egepostası

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER