AK Partili Yüksel'den 'ekonomi' değerlendirmesi

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Yüksel, “Türkiye’nin en genç ve dinamik milletvekili aday listelerini bizim partimizin yapmış olmasının haklı gururunu yaşıyoruz” diye kaydederek; ”Genç kardeşlerimizin desteğini almak bizim için çok önemli” dedi

AK Partili Yüksel'den 'ekonomi' değerlendirmesi

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Adil Yüksel, seçim programı kapsamında Menderes Pazar yerini ziyarette bulundu. Ardından Menemen İlçe Başkanlığı’nda gençlerle biraraya geldi. Menderes İlçe Merkezi’nde ve Özdere’de seçim çalışmalarına devam eden Yüksel, seçilme yaşının 18’e indirilmesinin önemine vurgu yaparak, “Biz AK Parti hükümeti olarak, 2002’den bu yana genç yaşlı hiçbir vatandaşımızı ayırt etmeden yanlarında olmaya çalıştık. Toplumsal yaşamın her alanında yaptığımız reformlarla ve hazırladığımız yasalarla vatandaşımızın haklarını güvence altına aldık” diye konuştu.

Yeni Türkiye’de insanların siyasete bakışını değiştirmek ve her yaştan insanın yönetimde söz sahibi olması için çalıştıklarını ifade eden AK Parti Milletvekili Adayı Adil Yüksel, “Partimizin gençlere bakışında bizlere ne kadar değer verdiği ve fikirlerimize ihtimam gösterdiğini anlatmaya çalışıyorum. Genç kardeşlerimizin desteğini almak bizim için çok önemli. Çünkü Türkiye’nin en genç ve dinamik milletvekili aday listelerini bizim partimizin yapmış olmasının haklı gururunu yaşıyoruz” diye kaydetti.

“İKİNCİ BÖLGE’NİN TEK KADIN İLÇE BAŞKANINA ZİYARET”

Ak Parti Menemen İlçe Başkanı Pelin Yayalar’ı ziyaretinin ardından esnaf ve kahvehane ziyaretleriyle programına devam eden Yüksel, “AK Parti, 16 yıldır ülkemizin özdeğerlerine sahip çıkarak genç yaşlı hiçbir vatandaşımızı ayırt etmeden yanlarında olmaya çalıştı. Toplumsal yaşamın her alanında yaptığımız reformlarla ve hazırladığımız yasalarla vatandaşımızın haklarını güvence altına aldı” dedi.

Öte yandan seçim çalışmaları sırasında vatandaşların sık sık ekonomi ve döviz kurlarındaki hareketlilikle ilgili sorduğu sorulara Yüksel şöyle cevap verdi:

“Vatandaşlarımız medyada gördüklerinden endişe etmekte haklılar. Ama asıl önemli olan ülkemiz üzerinde oynanan oyunları görmeleri. Büyük resmi anlatmak için her gün seçim bölgelerimizde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Döviz tuzağının Türkiye’ye karşı özellikle seçim sürecinde AK Parti’yi yıpratmak adına oynanan bir oyundur. Manipülatif girişimlere ve ekonomik darbe çabası içinde olanlara gereken cevabı 24 Haziran’da vereceğiz. Bu oyunları bozmanın zamanı geldi, vakit Türkiye vakti, vakit İzmir vakti.” dedi.

“EKONOMIK MANIPÜLASYONLARLA DARBE OYUNLARINI HEP BIRLIKTE BOZACAĞIZ”

Özdere’deki esnaf ve kahvehane ziyaretleri sırasında vatandaşların ekonomiyle ilgili sorularını yanıtlayan AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Adil Yüksel, döviz tuzağının Türkiye’ye karşı seçim sürecinde AK Parti’yi yıpratmak adına oynanan bir oyun olduğunu söyledi. Yüksel, bu manipülatif girişimlere ve ekonomik darbe çabası içinde olanlara gereken cevabı 24 Haziran’da vereceklerini vurgulayarak, “Yüce Rabbimizin izniyle bu oyunu milletçe birlik içerisinde sandıkta bozacağız. AK Parti, bu türden spekülasyonlara hiçbir zaman müsamaha göstermemiştir. 24 Haziran’da milletimizden alacağımız güç ve güven tazelemesiyle birlikte yine bu düzen bazlıklara kesinlikle geçit vermeyeceğiz. Sahada vatandaşlarımıza bir araya geldiğimizde üzerinde durduğumuz konu 24 Haziran seçimlerinin ne kadar önemli olduğu. Bu oyunları bozmanın zamanı geldi, Vakit Türkiye Vakti, Vakit İzmir Vakti” dedi.

---

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER