AK Partili Şengül'den "Cumhur İttifakı" çıkışı!

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, 31 Mart'taki yerel seçimlerde AK Parti ve MHP arasında bir ittifakın olmamasına ilişkin değerlendirmede bulundu.

AK Partili Şengül'den "Cumhur İttifakı" çıkışı!

AK Parti ve MHP arasındaki Cumhur ittifakının tamamen dağılması gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirten Şengül, "İki parti, ülkemizin birliğine ve bağımsızlığına yönelik tüm saldırılara karşı ittifakını sonuna kadar devam ettirecektir. AK Parti ve MHP, bu konuda hemfikirdir. Ancak bazı konularda zaman zaman ayrı düşünülmesi de doğaldır. Sonuçta iki farklı partinin farklı yaklaşımları da olabilir. AK Parti ve MHP arasındaki cumhur ittifakının, tamamen dağıldığını ve bozulduğunu söylemek doğru değildir. Ülkenin çıkarları doğrultusunda fikir birliğinin devam edeceği inancındayım. Alınan kararın hem AK Parti hem de MHP adına hayırlı olmasını diliyorum" dedi

İZMİR'DE İTTİFAKIN ADRESİ AK PARTİ'DİR

İzmir halkının yerel seçimde AK Parti'yi tercih ederek, özlem duyduğu hizmete kavuşacağına inandığını da belirten Şengül, "Biz yerel seçimler öncesinde zaten İzmir'in tüm kesimleriyle ittifak sağlıyoruz. İzmir'de ittifakın adresi AK Parti'dir" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER