AK Partili Şengül, Ankara'ya gidiyor

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül Ankara’ya gitti. Şengül, seçim değerlendirmesinin yapılacağı toplantılara katılacak, İzmir’deki sonuçlar üzerinde parti kurmaylarına rapor verecek. Şengül’ün Ankara mesaisini uzatarak TBMM’deki yemin törenini de takip etmesi bekleniyor

AK Partili Şengül, Ankara'ya gidiyor

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçiminin ardından hızlı bir şekilde yerel seçim çalışmalarının startını veren AK Parti’de seçim sonrası ilk il başkanları toplantısı 5-6 Temmuz’da Ankara’da yapılacak.

İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, dün Ankara’ya gitti. Şengül, bugün Teşkilat Başkanı Mustafa Elitaş’la toplantı yapacak. Şengül, İzmir’deki sonuçlar özelinde Elitaş’ı bilgilendirecek detaylı bir rapor sunacak. Şengül, ilçe başkanlarıyla yaptığı birebir görüşmeler sonucu önümüzdeki süreçle ilgili de bilgilendirme yapacak.

Şengül 6 Temmuz’da ise Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek olan il başkanları toplantısında yer alacak.

Şengül’ün Ankara mesaisini uzatması, parti kurmaylarıyla görüşmeler yapması ve TBMM’deki yemin törenini de takip etmesi bekleniyor.

(gercekizmir.com)

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2018, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER