AK Partili Nasır: Kamu yararına olan her konuda...

Sanayisi ve lojistik altyapısıyla dikkat çeken Aliağa'da sanayicilerle görüşen Ak Parti İzmir İkinci Bölge Milletvekili Adayı Necip Nasır, önemli mesajlar verdi.Nasır, "İş dünyasına karşı sorumluluğumun büyük olduğunu biliyorum. Bu sorumluluğu yerine getirmek için elimden geleni yapacağım" dedi

AK Partili Nasır: Kamu yararına olan her konuda...

Aliağa Ticaret Odası'nı ziyaret eden Necip Nasır, iş yaşamına bakkallık, şoförlük ve lokantacılık gibi işlerle başladığını, yıllar içerisinde iş adamlığı ve sivil toplum kurulu başkanlığına ulaştığını belirtti. 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz için bir dönüm noktası olduğunu ve bu nedenle aday olma kararı aldığını ifade eden Nasır, "Ben bu göreve hizmet etmek için talip oldum. Kamu yararına olan her konuda yanınızda olacağım. Sorunların çözümü için vargücümle çalışacağım" diye konuştu. Nasır'ı konuk eden Aliağa Ticaret Odası Başkanı Ömer Ertürk ve Meclis Başkanı Adnan Saka, ilçelerinde mesleki teknik eğitim konusuna ağırlık verilmesi için destek istedi.

YENİ FOÇA YOLUNA MÜDAHALE

Necip Nasır Aliağa'da muhtarlarla da bir araya geldi. Tüm mahallelerin sorunlarını dinleyen ve not alarak takipçisi olacağını kaydeden Nasır, burada ve demir çelik sektöründe faaliyet gösteren sanayicilerin ilettiği Yeni Foça Yolu şikayetiyle ilgili de Karayolları İkinci Bölge Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ile görüştü. Uraloğlu, demir-çelik fabrikalarından malzeme taşıyan ağır vasıtaların kullandığı yolun bozuk olduğu yönündeki şikayet üzerine, Bozköy'den alternatif bir yol yapacaklarını, alt yapısının tamamlandığını, üst yapısını ihale ederek önümüzdeki yıl hizmete açacaklarını söyledi. Uraloğlu ayrıca Yeni Foça Yolu'ndaki çukur ve çökmelerle ilgili de bir ekip görevlendirerek tamirat yaptıracağını iletti. Muhtarlar ve sanayiciler, yollarının tamiratı ve alternatif yolla ilgili son durum hakkında bilgi almaktan mutlu olduklarını belirtirken Nasır, Yeni Foça Yolu'nun da takipçisi olacağını söyledi.

MÜZE GİBİ OFİS

Necip Nasır, davet üzerine Kartal Gemi Söküm Tesisi'nin Sahibi ve Ak Parti Aliağa İlçe Başkan Yardımcısı Yavuz Yüksel'in 20 yılda oluşturduğu bir müzeyi andıran ofisine konuk oldu. Yüksel, sergilenen eşyaların büyük bölümünü gemilerden söktüklerini belirtirken Nasır, gazetecilerin talebi üzerine gemi dümeninde poz vermeyi ihmal etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER