AK Partili Nasır'a esnaf odalarında sevgi seli: Onların temsilcisi olacağım

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Necip Nasır, ziyaret ettiği esnaf odalarında büyük bir ilgi ve sevgi gördü

AK Partili Nasır'a esnaf odalarında sevgi seli: Onların temsilcisi olacağım

İzmir Oto Tamircileri Odası, Demir İşleri Odası ve Bornova Oto Tamircileri Odası'nı ziyaret eden Necip Nasır, esnafın beklenti ve taleplerini dikkatle dinlerken; çözüm önerilerini de sıraladı.

Bornova Oto Tamircileri Odası Başkanı Bülent İşçi, "Bundan sonra esnafın Ankara'da bir temsilcisi var. Necip Nasır, esnaflıktan geldiği için ve her zaman esnafın yanında olduğu için sorunlarımızı biliyor ve çozüm üreteceğine inanıyoruz" diye konuştu.

Nasır, daha sonra İzmir Demir İşleri Odası'na konuk oldu. Başkan Atilla Almaç, "Necip Nasır, özü, sözü bir kardeşimdir. Ailemden birisi gibidir. Sığınacağım dağdır. Allah yolunu açık etsin. Bundan sonra Ankara'da bir vekiliniz var" dedi.

"İZMİR HAK ETTİĞİ YERDE DEĞİL"
Çocukluğunun İzmir sokaklarında çalışarak geçtiğini, ilerleyen yıllarda sivil toplum örgütlerinde görev aldığını belirten AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Necip Nasır da, “İzmir ekonomik olarak hak etiği yerde değil. Bu konunun çözümü için atılacak adımları biliyoruz. Hızlı hareket kabiliyeti getirecek bir dönem, 24 Haziran'dan sonra geliyor. Bu yeni dönemde esnafımıza katkıda bulunabilirsem çok mutlu olacağım" ifadesini kullandı.

Ziyarete eşlik eden 5. Sanayi Sitesi Başkanı Turgay Avcı da, "Sizi ağabey gibi seviyoruz ve çok başarılı olacağınıza inanıyoruz. Bu dönemde esnafa hibe destekler ve benzeri pekçok avantaj getirildi. Bunların sürmesini ve diğer sorunların çözümü için desteğinizi bekliyoruz" dedi.

SAZLI, SÖZLÜ KARŞILAMA
Necip Nasır, Demir İşleri Odası'nın ardından aynı iş hanının bir üst katında bulunan İzmir Oto Tamircileri Odası'na geçti. Nasır'ı oda girişinde canlı müzik eşliğinde karşılayan Oda Başkanı Necdet Heppekcan ise, duygularını, "Necip Nasır, geçmişte, taksi şoförlüğü yaptığı, esnaf olduğu için, dişimiz ağrısa, ayağımız ezilse her zaman yanımızda olacağını biliyoruz. Yolu açık olsun. Her zaman yanında olacağız" sözleriyle dile getirdi.

İzmir'in iş yaşamında gerek esnaflık, gerek iş adamlığı olmak üzere 50 yıllık bir mücadelesi olduğunu kaydeden Nasır da, "İnşallah büyük projelere siz esnaf dostlarımla imza atacağız" dedi. Heppekcan ayrıca Necip Nasır'dan sanayi sitelerinin kent merkezi dışına taşınması konusunda verdiği desteği sürdürmesini talep etti

"NASIR FAHRİ ÜYEMİZ"
Necip Nasır, daha sonra Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu'nu ziyaret etti. Nasır'ı fahri üyeleri olarak gördüklerini belirten Federasyon Başkanı Aydın Özyar, "Biz 250 bin Karadenizli'nin temsilcisiyiz. Necip Bey'in bizi ziyaret etmesi çok önemli. Hemşerilerimiz sizi çok seviyorlar. Siz İzmir'e lazımsınız. İsminizi listede görünce çok sevindik" diye konuştu.

Sözlerine, “Karadeniz'in Bitlis ilinden biri olarak" diyerek esprili bir şekilde başlayan Nasır, "Her zaman beraber hareket edeceğiz. İzmir'in sokaklarından gelen biri olarak sorumluluklarımı biliyorum. Allah bizi utandırmasın” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER