AK Partili Kaya’dan Kocaoğlu'na: Siz bağırdıkça biz bangır bangır...

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu hedef aldı.

AK Partili Kaya’dan Kocaoğlu'na: Siz bağırdıkça biz bangır bangır...

AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, “Siz bangır bangır 'istemezük yapmayın' diye bağırdıkça biz de bangır bangır 'yapıyoruz' demeye, Yıldırım hızıyla İzmir'e hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Kaya, Tire’deki stat açılışında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu’nun, “Kentin en işlek yerlerine, tek nefes alacağı yerlere hem Güzelyalı'ya hem de Karşıyaka'ya stat yapılmaya kalkılıyor. Bunun yanlış olduğunu bangır bangır bağırdık, dinlemediler” açıklamaları üzerinden tepki gösterdi.

Kaya, sosyal medya hesabı üzerinden şu paylaşımları yaptı:

"İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Sn. Aziz Kocaoğlu şöyle demiş; "Kentin en işlek yerlerine, tek nefes alacağı yerlere hem Güzelyalı'ya hem de Karşıyaka'ya stat yapılmaya kalkılıyor. Bunun yanlış olduğunu bangır bangır bağırdık, dinlemediler!"

Sn. Kocaoğlu, bu stadyumların yapılmasını istemediğinizi, bunun için bangır bangır bağırmaktan da öte, davalar açıp engellemeye çalıştığınızı tüm İzmir biliyor. İstemediğinizi anlatmak için daha ne yapabilirsiniz ki zaten! İstemiyorsunuz, anladık

Bu üç stadyumun da şu andaki mevcut yerlerine yapılmasını isteyenler, kulüplerimizdir ve armalara sevdalı İzmirli hemşerilerimizdir. Eğer engellemeseydiniz, İzmir'in üç stadyumu da şimdiye kadar çoktan hizmete açılmış olurdu.

Ama siz ne kadar engellemeye çalışırsanız çalışın, biz bu stadyumları yapacağımıza söz vermiştik ve yapıyoruz. Siz bangır bangır 'istemezük yapmayın' diye bağırdıkça biz de bangır bangır 'yapıyoruz' demeye, Yıldırım hızıyla İzmir'e hizmet etmeye devam edeceğiz..."

YORUM EKLE

banner47