AK Partili Kaya: Yeni dönem başlıyor

24 Haziran seçimleri öncesinde sahadaki çalışmalarını sürdüren AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Konak ve Buca'da gerçekleştirdiği programlarda vatandaşlarla buluştu

AK Partili Kaya: Yeni dönem başlıyor

Esnaf ziyaretleri yapan, sokak iftarına katılan, kahvehanelerde vatandaşlarla buluşan Kaya, sabah saatlerinde Konak'ta başladığı programını Buca'da sahur programına katılarak tamamladı. Esnaflarla buluşmasında 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatan Kaya, AK Parti'nin güven ve istikrarın teminatı olduğunu belirtti.

"24 HAZİRAN'IN ARDINDAN YENİ DÖNEM BAŞLIYOR"

Hakimevleri'nden başladığı esnaf ziyaretlerini Üçkuyular Meydanı'na kadar sürdüren Kaya, bölgedeki esnaflardan destek istedi. 24 Haziran'da yapılacak seçimlerle, Türkiye'deki güven ve istikrar ortamını güçlendirecek yeni bir döneme girileceğini ifade eden Kaya, "Türkiye'nin ekonomiden demokrasiye, her alandaki umutlarını ifade eden 2023 hedeflerine ulaşma yolundaki son virajımız olan 24 Haziran seçimleri ile yeni Türkiye'nin kapıları açılacak. Yaşanan gelişmeler, 24 Haziran seçimlerinin ülkemizde bir süredir her hadisede kendisini gösteren bir mücadeleyle geçeceğine işaret ediyor. Bu yerli ve milli anlayışla, ülkemizin her çıkarına karşı olanlar arasındaki mücadeledir. Darbe girişimi dahil, terör örgütlerini kullanmak dahil her türlü alçaklık kullanılarak, Türkiye'nin istikrar ve güven ortamı tehdit edildi. Bu yetmedi, ülkemizin güney sınırları boyunca terör koridoru oluşturulmaya çalışıldı. Kurlar ve faizler üzerinden oynanan bir oyunla ekonomimiz sabote edilmeye çalışıldı. Ne kadar engellemeye çalışırlarsa çalışsınlar, ne kadar dış müdahalede bulunurlarsa bulunsunlar, başaramayacaklar. Kur, faiz ve enflasyon sarmalıyla bozulmak istenen ekonomi, 24 Haziran'ın ardından yeni ve çok daha güçlü bir yükselişe geçecektir. Türkiye'nin önü açık, geleceği aydınlıktır" dedi.

"MUHALEFET TÜRKİYE'Yİ GERİYE GÖTÜRMEK İSTİYOR

Muhalefetin Türkiye'yi tekrardan eskiye döndürmeyi vaat ettiğini hatırlatan Kaya, "Biz geleceğe yürüyeceğiz, 2023 hedeflerine gideceğiz diyoruz, muhalefet ise ülkeyi eskiye döndürmeyi vaat ediyor. Bütün dünya ileriye doğru koşarken, kendilerini yenilerken, rakiplerimiz, bize geçmişi gösteriyor. Bu millet, bunlara fırsat vermeyecektir" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2018, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER