AK Partili Kaya'dan eşine rastlanmayan çalışma!

Kaya alanda eşine pek rastlanmayan çalışmaya imza atıyor. Kaya, seçmenin kendisine seçimden sonra da ulaşması adına kendisinin ve danışmanlarının kişisel ulaşım bilgilerinin yer aldığı kartvizitleri de dağıtıyor. Kaya şimdiye kadar 200 bin adet broşür ve kartvizit dağıttı

AK Partili Kaya'dan eşine rastlanmayan çalışma!

Türkiye 24 Haziran’a kilitlendi. Seçimler için geri sayıma geçilirken, parti liderleri, Cumhurbaşkanı adayları ve milletvekilleri adayları kentlerde alan çalışmalarını sürdürüyor.

AK Parti İzmir Milletvekili ve 1. Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, 7/24 alan çalışmasını sürdürürken, hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hem de Cumhur İttifakı için oy istiyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİNİN OLDUĞU KARTVİZİTİ DAĞITIYOR

Kaya, propaganda sürecinde eşine az rastlanan bir çalışmaya da imza atıyor. Kaya, seçmenin kendisine seçimlerden sonra da rahatlıkla ulaşması adına kendisinin tüm iletişim bilgilerinin yer aldığı kartvizit ile üç danışmanının isim ve telefonlarının olduğu kartviziti de vatandaşa dağıtıyor.

Partinin alanda ve TBMM’de en çalışkan vekilleri arasında yer alan Kaya bu çalışmayla seçmene 'açık adres' verip "İstediğiniz zaman ulaşabilirsiniz" mesajı veriyor. 

Kaya’nın süreçte 200 bin adet broşür ve kartvizit dağıttığı öğrenildi. (gerçekizmir)

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2018, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER