AK Partili Eroğlu: Bu seçim diğer seçimlerden çok daha önemli

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Melek Eroğlu, halkın gönlünün yine AK Partiden yana olduğunu söyledi. Eroğlu, "İnsanlarımız 17 yıldır AK Parti'ye güvendi, oyunu istikrardan yana kullandı. Bu seçim diğer seçimlerden çok daha önemli, Türkiye'nin geleceğinin seçimidir, Türkiye'yi teslim edeceğiniz evlatlarımızın seçimidir" dedi.

AK Partili Eroğlu: Bu seçim diğer seçimlerden çok daha önemli

AK Parti İzmir 2'inci Bölge Milletvekili Adayı Mimar Melek Eroğlu, Bornova'da bulunan Türkan Özilhan Devlet Hastanesi'nde tedavi gören vatandaşları ve Bornova Nevvar Salih İşgören Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Hastanede tedavi gören vatandaşlara acil şifalar dileyen Eroğlu, hastane yetkililerinden bilgi aldı, kolaylıklar diledi. Buradan Huzurevi'ne geçen ve ellerini öptüğü yaşlı sakinlerle sohbet eden Mimar Melek Eroğlu, büyüklerin hakkının ödenemeyeceğini dile getirdi.

"AK PARTİ YENİ DÖNEMDE DE..."

Herkesin hangi yaşta olursa olsun bir yaşlı adayı olduğunu sözlerine ekleyen Eroğlu, "Annelerimizin, anneannelerimizin, babalarımızın büyükbabalarımızın kısacası hepimizin üzerinde emekleri olan, bizleri bugünlere getiren büyüklerimiz için huzur ve mutluluk verecek çalışmalara devam edeceğiz. Onların tecrübelerinden her zaman faydalanıyoruz, bunu sürdüreceğiz. Yaşlısından gencine, çalışanından öğrencisine kadar her yaştan insanımızın geleceğe daha çok umutla bakabilmesi için projeler üreten AK Parti, yeni dönemde de yaşlılarımızı ve emeklilerimizin hayatını kolaylaştıracak birçok hizmete önderlik edecek."

17 YILDIR İKTİDAR

Bu yıl 14 Ağustos günü AK Parti'nin 17'inci Kuruluş Yıldönümünün kutlanacağını hatırlatan İzmir Milletvekili Adayı Melek Eroğlu, vatandaşların 17 yıldır istikrardan yana olduğunu bildirdi. Yine gönülleri doldurmaya yorulmadan, bıkmadan usanmadan hizmet etmeye devam edeceklerini sözlerine ekleyen Eroğlu, bu seçimin diğerlerinden daha önemli olduğunu Türkiye'nin geleceğinin oylanacağını ifade etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER