AK Partili Doğan'dan çok iddialı İzmir çıkışı

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Bilal Doğan parti teşkilatının Selçuk’ta iftar, Torbalı’da sahur programlarına katıldı. “İzmir’in önceliklerini, nerede ne yapılacak ne yapılmalı bana sorun” dedi

AK Partili Doğan'dan çok iddialı İzmir çıkışı

Selçuk’ta AK Parti İlçe Başkanı Osman Başterzi, Kadın Kolları Başkanı Zinnet Arabacı, Gençlik Kolları Başkanı Refik Yakıt, Teşkilat Başkanı Hasan Arabacı ve mahalle başkanları tarafından karşılanan AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Bilal Doğan burada düzenlenen iftara katıldı.

Doğan daha sonra Selçuk’ta bazı vatandaşları evlerinde ziyaret etti. Belevi mahallesinde kahvehane toplantısında vatandaşlara hitaben konuşan Doğan, İzmir’in önceliklerini, potansiyelini, sorunlarını hedefleriyle yıllarca uğraştım. Hangi mahallede ne yapılmadı, neler yapılmalı İzmir’in yerelde ve genelde çok ama çok iyi bilen bir kardeşinizim” dedi.

Yaşamının son 20 yılını İzmir’in sorunlarını yerel yönetimler yoluyla çözmek adına geçirdiğini, AK Parti Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekilliği yaptığını hatırlatan Doğan konuşmasını şöyle sürdürdü “sürekli olarak bu kentin sosyal, kültürel, ticaret hayatının merkezinde yer aldım. Hedeflerini, yapılanları, yapılamayanları, yapılması gerekenleri konuştum. Belediye meclisine projelerimizi sunduk. Şimdi aynı heyecanı Ankara’ya taşımak ve yerel yönetimlerle Ankara arasında gerçek bir köprü olmak istiyorum. Bu kentin çöp sorunundan, körfez kirliliğine, gece kondu meselesinden, kentsel dönüşüme, ulaşımdan altyapıya kadar… Bütün meselelerine sadece vakıf değiliz, aynı zamanda çözümlerini de biliyoruz. AK Parti teşkilatımızın değerli milletvekili arkadaşlarımızın bu anlamda oluşturduğu sinerjiye ciddi katkılarımız olacak inşallah” şeklinde konuştu.

TORBALI’DA COŞKUYLA KARŞILANDI
AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Bilal Doğan ve AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Muhabet Güneri’yle birlikte Torbalı’da düzenlenen sahur programına katıldı. Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Özgür Erman Çağlar ve çok kalabalık bir partili grupla birlikte iftar sofrasında yer alan Doğan ve Güneri burada da kısa birer konuşma yaptılar.

Torbalı’nın son 4 yılda iki kat büyümeyi başaran İzmir’in en büyük çekim merkezlerinden birisi olduğunu belirten Doğan konuşmasını şöyle sürdürdü “Mahmut Atilla Kaya kardeşimiz Torbalı’nın evladı. Çalışkan, heyecanlı bir Belediye Başkanımızla el ele, vermişler işte sonuç ortada. Yerel yönetimle merkezi hükümetin işbirliği, uyum içinde çalışması bir ilçeyi şaha kaldırdı. Torbalı her yerde örnek gösteriliyor.” şeklinde konuştu.

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Muhabet Güneri’de konuşmasında Torbalı’da gördükleri ilgiden ve parti teşkilatının oluşturduğu heyecandan memnun olduklarını belirterek “Torbalı’nın çok çalışkan bir belediye başkanı ve aynı heyecana sahip muhteşem bir teşkilatı var. İlçe Başkanımız, Kadın kolları başkanımız SKM başkanımızın ekibi performanslarıyla çok büyük bir başarıya daha imza atacaklar inşallah..” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2018, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER