AK Partili Doğan'a gençlerden tam destek

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Bilal Doğan'a İzmirli gençlerden tam destek geldi. Gençler seçim çalışmaları esnasında Doğan'ın önünü sık sık keserek desteklerini belirtip sevgilerini gösteriyor

AK Partili Doğan'a gençlerden tam destek

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Bilal Doğan çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Buca pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Bilal Doğan, pazar esnafının sorunarını dinledi. Pazar ziyaretinde vatandaşlardan ve pazar esnafından yoğun ilgi gören Doğan'a en büyük destekse gençlerden geldi.

Bilal Doğan'ın sık sık önünü keserek desteklerini belirten çok sayıda genç, ülke sorunlarını çözebilecek tek liderin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu vurguladı. AK Parti'nin bugünlere gençlerle geldiğini ve gençlerin hiç bir zaman AK Parti'den desteğini çekmediğini dile getiren Bilal Doğan, Türkiye'nin 2023 ve 2071 vizyonuna gençlerle yürüyeceklerini belirtti. Türkiye'nin en büyük gücünün genç nüfus ve taşıdıkları heyecan olduğunun altını çizen Doğan, Türkiye üstüne oynanan oyunları gençlerle birlikte bozacaklarını açıkladı.

"GENÇLERE İNANIYORUZ"

Gençlerle konuşmasında Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlere öğütlerini hatırlatan Bilal Doğan, ''Ülkemizin ve milletimizin lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan'ın da söylediği gibi gençlerin elindeki en büyük hazine gençlikler ve sahip oldukları zaman. Gençlerimizin gençliklerini heba etmemeleri; bir günlerini, bir saatlerini, bir anlarını bile boşa geçirmemeleri gerekiyor. Bizim Sayın Erdoğan önderliğinde gençlik konusunda kızıl elmamız var. Kalbi selim sahibi bir gençlik istiyoruz. İmanına, inancına, maneviyatına sahip bir gençlik... Zevki selim sahibi bir gençlik. Gençlerin kendilerini tek bir alanda değil bütün alanlarda geliştirmeleri gerekiyor'' ifadelerini kullandı.

İzmirli gençlerin 24 Haziran'da doğru seçimi yapacaklarına ve Türkiye'nin üstüne oynan oyunları bozacağına inancının tam olduğunu söyleyen Bilal Doğan, ''Gençlerdeki inancı ve heyecanı gördükçe ülkemizin geleceğine inancım daha da artıyor. Bu denli vatanını ve milletini seven, davasına bağlı gençlerimiz olduğu sürece hiç bir güç bizi durdurumaz. Çıktığımız yoldan döndürüp vazgeçiremez'' dedi.

"BU OYUNU BOZACAK TEK İSİM ERDOĞAN"

Buca pazarında Bilal Doğan'ı durdurarak sevgisini gösteren gençlerden 1999 doğumlu öğrenci Yıldız Acar hayatında ilk defa oy kullanacağını ve oyunun adresinin AK Parti oluğunu belirtti. Sonuna kadar Cuhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında olduğunu aktaran Acar, ''Ülkemizin üstüne oynanan oyunları biz gençler çok net görüyoruz. Bu oyunları bozacak tek isim ise Cumhurbaşkanımız Sn. Erdoğan. Kendisine sevgimiz sonsuz. Bilal Doğan'ı da İzmir'in sorunlarının üstüne gitmesinden ve İzmirlilerin haklarını sonuna kadar savunmasından tanıyoruz. Kendisi çok değerli bir isim. Milletvekilliği adaylığını duyduğumda çok sevindim. Pazar'a geldiğini örünce de gidip hemen tanışmak istedim. Kendisine başarılar diliyoruz. Desteğimiz kendilerine ve inşallah vekilliğinde de İzmir'e ve ülkemizse büyük faydalar sağlayacak'' diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER