banner51

AK Partili Dağ: İzmir adayı bugün açıklanmayacak!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Habertürk TV'de katıldığı bir programda, Erdoğan'ın bugün yapacağı konuşmada İstanbul, Ankara ve İzmir adaylarını açıklamayacağını söyledi

AK Partili Dağ: İzmir adayı bugün açıklanmayacak!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti'nin İstanbul, Ankara ve İzmir adaylarının bugün açıklanmayacağını söyledi.

Habertürk'te katıldığı programda adaylara ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ şu açıklamaları yaptı:

"Salı günü bir kısmı daha açıklanacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın Arjantin'den dönüşünden sonra bir kısmını bırakmak gibi bir durum söz konusu olabilir. Mart ayına daha zamanımız var. Bu zaman içinde hem kampanya sürecini gündemde tutarak AK Parti'nin konuşulmasını, adayların konuşulmasını tartışılmasını aynı zamanda sahada çalışmalarını ortaya koyarak, daha sonra ilçe adaylarını açıklaması söz konusu.

AK Parti'de flaş adaylık gelişmesi

Üç büyük şehirde daha farklı bir aday tanıtımı yapılabilir. Üç büyük şehrin önemi var, farklılığı var. Nüfusumuzun yarıya yakını bu üç büyük şehirde yaşıyor. Bu üç büyükşehire daha farklı bir aday tanıtım düşüncesi hasıl olmuş olabilir.

Şu anda bu adayları biz açıklamadık. İstanbul, Ankara, İzmir adaylarımız bugün açıklanmayacak. Partinin yetkili ağızlarından bu konuda bir açıklama söz konusu olmadı."

14 BÜYÜKŞEHİR, 26 İL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AÇIKLANACAK

Öte yandan bugün yapılacak aday tanıtım toplantısında 14 büyükşehir, 26 il belediye başkanı adayının açıklanacağı bilgisine ulaşıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER