AK Partili Dağ'dan 'pandemi' tepkisi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla; pandemi üzerinden terör örgütü üyelerinin algı operasyonu yaptıklarını belirterek sert çıktı

AK Partili Dağ'dan 'pandemi' tepkisi

BEN HABER -  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla; FETÖ terör örgütü üyelerinin koronavirüs salgını üzerinden algı operasyonu yaptığını ifade etti.

Dağ, açıklamasında şunları söyledi:

“Vatan hainlerinin bugünlerde tekrar sesleri çıkmaya başladı. Bir taraftan pandemi üzerinden "oh oldu" diyerek sevinç çığlıkları atarken diğer taraftan mağduru oynamaya çalışıyorlar.

Çocuk-kadın demeden vatandaşlarımızı bombalayan katil FETÖ, sistematik olarak FETÖ'cü teröristlerin çocuklarına ait videoları paylaşarak, masum çocukları kullanmak suretiyle bir algı oluşturma çabasına girişmiştir. Bu millet sizin en alçak, en karanlık, en iğrenç yüzünüzü 15 Temmuz gecesi görmüş ve göğsünü siper ederek gereken cevabı vermiştir.

Zannetmeyin ki bu mağdur edebiyatı ile milletimiz, ihanetinizi unutacak ve sizi affedecektir. Yaptıklarınızın cezasını hakettiğiniz gibi, en ağır şekilde çekmeye devam edeceksiniz. FETÖ tarafından HDP listesine konulup vekil yapılan şimdi de kendisine verilen görevi yapmaya çalışan sözde insan hakları aktivistleri de şunu iyi bilsinler ki onlar teröristlerin savunuculuğunu yaptıkça, biz daha kararlı bir şekilde 15 Temmuz’un hesabını sormaya devam edeceğiz”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER