AK Partili Dağ'dan İnce'ye 'bisiklet' göndermesi!

AK Parti'li Dağ, İzmir'de katıldığı sahur organizasyonunda yaptığı konuşmada, İnce'yi eleştirdi. Dağ; "Bisiklete binecekti, şimdiden 30 makam aracı ile geziyor" dedi

AK Partili Dağ'dan İnce'ye 'bisiklet' göndermesi!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ,  AK Parti Bergama İlçe Başkanlığı'nın Bankalar Caddesi'nde organize ettiği sahur programına katılarak vatandaşlarla sahur yaptı. Gazetecilere açıklama yapan Dağ; "Sahada gerçekten milletimizin çok ciddi bir teveccühünü görüyoruz. Bu da bizi daha da heyecanlandırıyor. Birkaç gündür söylediğimiz iddialı sözlerin alt yapısı var. Bu, sahadaki hareketliliği, sahada partimize olan teveccühü görmemizden kaynaklanıyor." diye konuştu.

"24 HAZİRAN AKŞAMI ÇOK FARKLI BİR DURUM OLACAK"

AK Parti'nin 24 Haziran seçimlerinde İzmir'de de başarıyı yakalayacağını ifade eden Dağ, "İnşallah İzmir'de 24 Haziran akşamı çok farklı bir durum söz konusu olacak. Bugün Bergama'da sahur programları icra ediyoruz. Kahvehane toplantıları yaptık ve sahur programımıza geldik. Çok büyük bir ilgiyle karşılandığımızı gördük." şeklinde konuştu.

"BİSİKLETE BİNECEKTİ, 30 MAKAM ARACI PEŞİNDEN GEZİYOR"

Dağ, bir gazetecinin, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Bergama'ya girişine ilişkin sosyal medya paylaşımı yaptığını hatırlatması üzerine "Bisiklete binecekti, 30 makam aracı peşinden geliyor." ifadelerini kullandı.  

Hamza Dağ, şu değerlendirmeyi yaptı:

"Dün CHP'nin cumhurbaşkanı adayı da Bergama'daydı. Onunla ilgili sosyal medyadan yayınlamış olduğumuz video Bergama'da çekilmiş bir videodur. Bergama'nın girişinde kendi makam otobüsünün arkasında 30'a yakın makam aracının olduğunu gördük. Açıkçası Sayın İnce, cumhurbaşkanı olduğunda bisikletle makamına gidip geleceğini söylemişti. Sayın İnce, cumhurbaşkanı olmadan 30'a yakın dört tekerlekli bisiklet almış. Dün Bergama'da gördük. Biz de kendisini tebrik ettik." 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER