AK Partili Dağ'dan Barış Pınarı için kararlılık mesajı

Üniversiteli AK Partili gençler, Hamza Dağ ile buluşarak Barış Pınarı Operasyonu hakkında istişarelerde bulundu. Dağ, operasyonun Türk bağımsızlığı için önemine değindi.

AK Partili Dağ'dan Barış Pınarı için kararlılık mesajı

İzmir’de üniversite eğitim hayatını sürdüren AK Partili gençler, öğretim döneminin ilk buluşmasını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ile gerçekleştirdi.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nda kahvaltı programıyla bir araya gelen gençlerin ana gündem maddesi TSK’nin Fırat'ın doğusunda gerçekleştirdiği Barış Pınarı Operasyonu oldu. Program, operasyonda görev alan kahraman Mehmetçiklere dua ederek başladı.

KARARLILIK MESAJI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Hamza Dağ, operasyonun son durumu hakkında gençlere bilgi vererek, terörle mücadelede Türkiye'nin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararlılığından bahsetti.

Uluslararası kamuoyunda operasyonla ilgili kara propagandayla ilgili konuda üniversiteli gençleri mücadeleye davet eden Dağ, operasyonun Türk bağımsızlığı için önemine değinerek, "Gençlerimizin vatana ve millete bağlılığı bugün ve yarınlar için en büyük teminatımızdır" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER