banner51

AK Partili Dağ: 24 Haziran'da inşallah sandıkları patlatacağız

AK Parti Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Fehim Alpay Özalan ile birlikte kahvehanede vatandaşları ziyaret ettikten sonra AK Parti Karşıyaka İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği sahur programına katıldı

AK Partili Dağ: 24 Haziran'da inşallah sandıkları patlatacağız

AK Parti Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ve AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Fehim Alpay Özalan, bugün saat 23.00'da Karşıyaka ilçesi Bahçelievler Mahallesi'ndeki bir kahvehaneyi ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Okey oynayan vatandaşlarla şakalaşan Dağ, ardından Karşıyaka Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği'ne geçti.

"ALLAH'IN İZNİ İLE İLK BAŞKAN ERDOĞAN OLACAKTIR"

Burada horon ekibinin dansları ve yakılan meşalelerle karşılanan Hamza Dağ yaptığı konuşmada, "Değerli dostlar. Gecenin bu saatinde geldiniz. Açıkçası bu Ramazan'ı Şerif'in bir bereketidir. Ramazan'da kampanya yapıyoruz ve bunun bereketini fazla fazla görüyoruz. İnşallah 24 Haziran'da da bunu sandıkları patlatarak tekrar göreceğiz. Hemşehrimiz olan, Karadenizli olan Recep Tayyip Erdoğan bir kez daha Cumhurbaşkanı olacak. Daha da önemlisi, birileri 'Seni başkan yaptırmayacağız' diyorlardı, Allah'ın izni ile Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk başkanı da Recep Tayyip Erdoğan olacaktır" dedi.

Karşıyaka Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği'ndeki konuşmasının ardından Karşıyaka Çarşı'ya geçen Hamza Dağ, burada vatandaşlara boyoz dağıttı. Özçekim isteklerini kırmayan Dağ, vatandaşlarla bol bol özçekim yaptı. Hamza Dağ programını, partisinin Karşıyaka İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği sahur programına katılarak sonlandırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER