AK Partili bir başkan daha koronavirüse yakalandı

AKP Kula Kadın Kolları İlçe Başkanı Hatice Deveci'nin koronavirüse yakalandığı öğrenildi.

AK Partili bir başkan daha koronavirüse yakalandı

Manisa'da koronavirüs vaka sayısının arttığı ve pandemi hastanesi olarak ilan edilen Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi'nde vaka yoğunluğunun yaşandığı bugünlerde AKP Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık koronavirüse yakalanmıştı.

AKP Kula Kadın Kolları İlçe Başkanı Hatice Deveci'nin de bir hafta önce yaptırdığı Covid-19 testinin pozitif çıktığı ve evinde karantinada olduğu öğrenildi.

Hatice Deveci'nin virüs testinin pozitif çıktığını AKP Manisa İl Başkanlığı ile Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı AKP'li Ömer Faruk Çelik sosyal medya hesaplarında duyurdu.

Şehzadeler Belediye Başkanı AKP'li Ömer Faruk Çelik, sosyal medya hesabında “Geçtiğimiz hafta COVİD-19 testi pozitif çıkan, şuan sağlık durumu iyi olan ve 1 haftadır evinde tedavisi süren AK Parti Kula Kadın Kolları Başkanımız Hatice Deveci’ye acil şifalar diliyorum'' ifadelerine yer verdi.

Deveci'nin de geçtiğimiz haftalar içerisinde İzmir'de bir katıldığı bir düğünde Covid-19 virüsünü kaptığı ve Kula Devlet Hastanesi'nden tedavi altında öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER