AK Partili Bilal Doğan'dan örnek olacak davranış

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Bilal Doğan, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim bürosunu ziyaret etti

AK Partili Bilal Doğan'dan örnek olacak davranış

Seçim çalışmalarına Güzelbahçe'den devam eden AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Bilal Doğan'dan siyasi fair playlik alkışlanacak bir hareket geldi. Doğan, CHP'nin seçim bürosunu ziyaret etti.

Siyasi partiler 24 Haziran'daki Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. AK Partili Bilal Doğan'dan alkışlanacak bir hareket geldi.

AK Parti İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Bilal Doğan seçim çalışmalarına Güzelbahçe'den devam etti. Yalı Mahallesi’nde esnaf ziyareti yapan Doğan, bu sırada CHP'nin seçim bürosunu da ziyaret etti.

"SİYASET BİR YARIŞTIR"

Ziyaret fotoğraflarını sosyal medya hesabından "Siyaset bir yarıştır.. Millete hizmet etme yarışıdır.. Güzelbahçe CHP İlçe seçim bürosunu teşkilatımız ile birlikte ziyaret ettik. Seçimlerin ülkemiz için hayırlı olmasını diledik." notuyla paylaşan Doğan, "Vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Önce vatandaşlarımızın sesine kulak verip, sonra "Vakit İzmir Vakti, Vakit Türkiye Vakti" diyerek ülkemiz için yapacağımız projelerimizi anlatıyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER