AK Partili Bekle: Sağlıkta çağ atladık

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Bekle, "Vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden çok daha etkin bir şekilde faydalanmasını sağlayacak çalışmalar yapacağız" dedi

AK Partili Bekle: Sağlıkta çağ atladık

Seçim çalışmalarına devam eden AK Parti İzmir 1. Bölge 4. Sıra Milletvekili Adayı Cemal Bekle ilçe ilçe, mahalle mahalle, sokak sokak çalmadık kapı bırakmadan vatandaştan destek istemeye devam ediyor. Yaptığı ziyaretler sırasında sağlıkla ilgili gelen talepleri değerlendiren Cemal Bekle, sağlık okuryazarlığı konusunda farkındalık düzeyinin en kısa sürede arttırılması gerektiğine dikkati çekti. AK Parti ile Türkiye’de sağlık alanında yaşanılan değişim ve dönüşümden İzmir’in de çok büyük bir pay aldığını vurgulayan Bekle, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışı ile hareket ettik. Ülkemiz sağlık alanında rol model olmuştur. İzmir de yaşanan bu gelişmelerden payını alarak, konforlu sağlık hizmetine kavuşmuştur” ifadelerini kullandı.

 "ÇÖZÜM AK PARTİ"

Gittiği her ilçede coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Vekil Adayı Bekle, programına AK Parti Çiğli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen sandık müşahitleri bilgilendirme toplantısıyla başladı.  Ardından Çiğli'de Şirintepe Mahallesi'nde Roman vatandaşlarla buluşan Bekle, 24 Haziran'ın önemini anlatarak partisine oy istedi. Bekle'nin Sasalı'da yaptığı ziyaret sırasında, yerel yönetimler konusundaki eksiklikleri sıralayan vatandaşlara seslenen Bekle, yaşanılan problemlerin çözümünün AK Parti ile sağlanacağını vurguladı.

BEKLE’YE SEVGİ BÜYÜK

Örnekköy'de vatandaşları ziyaret eden Cemal Bekle büyük bir ilgiyle karşılandı. Vatandaşlar Bekle'ye samimiyeti için teşekkürlerini iletti. Halkın içinden bir vekil adayını aralarında görmekten dolayı duydukları mutluluğu dile getiren mahalleli, Bekle'ye başarılar diledi. Programını Bornova Tarlabaşı mahallesinde sürdüren Bekle, Konak Meydan'ında vatandaşlarla bir araya geldi. Cemal Bekle, "On bir ayın sultanına veda ederken Kadir Gecesi'ne ulaşmanın mutluluğunu iftar vaktinde İzmirli hemşehrilerimiz ile birlikte yaşadık. Camilerin dolup taştığı, ellerin semaya yükseldiği bu mübarek gecede Rabbim tüm ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul etsin" dedi.

TOPLANTILAR YAPILACAK

Romanların genel sağlık okuryazarlık düzeylerini arttırmaya yönelik çalışmaların toplum sağlığı açısından önemli olduğuna dikkat çeken Vekil Adayı Bekle şöyle konuştu: “Anne ve çocuk sağlığı hizmetlerinden faydalanma, bulaşıcı ve salgın hastalıklarla mücadele, kronik hastalıklardan korunma, erken teşhis ve akılcı ilaç kullanımı, tütün ve madde bağımlılığının zararları gibi konularda bilgi düzeyini arttıracağız. Erken evliliklerin önüne geçebilmek için erken evliliğin olumsuz yönlerini ortaya koyacak bilgilendirme toplantıları ve farkındalık çalışmaları yapacağız."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER