AK Parti Karşıyaka'da kimler konuşuluyor?

Mart 2019 seçimleri için aday adaylığı başvurularının başladığı AK Parti'de, yavaş yavaş kulislerde dikkat çekici isimler dillendirilmeye başlandı.

AK Parti Karşıyaka'da kimler konuşuluyor?

Burak Cilasun / Ben TV

Yerel seçimler yaklaşırken, hafta başında aday adaylığı sürecinin başladığı AK Parti'de gündem, hangi ilçelerin kimlerle kazanılabileceği üstüne yoğunlaştı.

Bu kapsamda İzmir'in metropol ilçelerinde de partililer arasında adeta "Aday toto" başlarken, Karşıyaka'daysa gündemde dikkat çeken isimler var.

KASİAD Başkanı Süleyman Özsakallı'nın da adının geçtiği ilçe için en flaş isimse 24 Haziran öncesi 2. bölgeden aday adayı olmasına karşın 1. bölgeden milletvekili adayı olarak da gösterilen Ahmet Uğur Baran oldu.

İSMİ URLA İLE DE ANILMIŞTI

Milletvekili seçimlerinde seçilme şansı neredeyse olmayan bir sıradan aday gösterilmesine rağmen gerçekleştirdiği seçim çalışmalarıyla ve engelliler için projeleriyle dikkat çeken Baran, yakın zamana kadar Urla ile de anılıyordu. Altay Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Baran'ın yakın zamanda aday adaylığı için başvuru yapabileceği iddia edilirken, olası bir kadın aday formülünün de masadaki seçeneklerden olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 09:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER