AK Parti İzmir vekili Özalan'a yeni görev!

AKP kapalı grup toplantısıyla TBMM grup yönetimini seçti. Meclis başkanvekili, meclis grup başkanı ve grup başkanvekilleri yerini korurken iki idare amiri değişti. Yeni idare amirleri İzmir Milletvekili Alpay Özalan ve Gaziantep Milletvekili Ali Şahin oldu.  

AK Parti İzmir vekili Özalan'a yeni görev!

AK Parti, TBMM grup yönetimini seçti. Kapalı toplantıda meclis başkanvekili, meclis grup başkanı ve grup başkanvekilleri değişmedi. Oylamanın sonucuna göre iki idare amiri Alpay Özalan ve Ali Şahin oldu.

Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Grup Başkanı Naci Bostancı, AKP grup başkanvekilleri Mehmet Muş, Bülent Turan, Özlem Zengin, Muhammed Emin Akbaşoğlu ile Cahit Özkan görevlerine devam edecek.

Kendisine tevdi edilen yeni göreviyle ilgili kısa bir açıklama yapan Özalan, Verilen her türlü görevi eksiksiz yerine getireceğimizi ve davamızı ileriye taşımak için gece gündüz azimle ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Bizim için görev sorumluluk, sorumluluk ise hizmet demektedir. Gerek Ülkemizi, gerekse İzmir'imizi, 2023 ve 2071 hedefimize taşımak için Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Ben tekrar bizi bu göreve layık gören ve kullandıkları oylarıyla desteklerini esirgemeyen Milletvekili arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER