banner51

AK Parti İzmir'in adayı Zeybekçi oldu

AK Parti'nin İzmir adayı resmen Nihat Zeybekçi oldu. Zeybekçi'nin ismini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıkladı.

AK Parti İzmir'in adayı Zeybekçi oldu

Ben TV - Mart 2019 seçimleri öncesinde İzmir için beklenen oldu. Geçtiğimiz hafta AK Parti İzmir Adayı olarak Nihat Zeybekçi ismi kulislere bomba gibi düşmüştü. Daha sonra gerçekleştirilen Ege Ekonomik Forum için kentte bulunan Nihat Zeybekçi, gazetecilerin İzmir sorusu üzerine "İzmir mahallenin en güzel kızı. Kim istemez?" yanıtını vermişti.

Bugün de TBMM'de gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin yerel seçimlerdeki adaylarından 60'ını açıkladı. CHP'li belediyeleri eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, buralardaki yatırımların da yine hükümet sayesinde yapılabildiğini dile getirerek AK Parti'nin belediyecilikteki başarısını vurguladı. 

"İZMİR'İ BU DÖNEM ALACAĞIZ"

Açıklanan kentler arasında İzmir de vardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir için Nihat Zeybekçi'nin ismini söyledikten sonra salonda alkış fırtınası koptu. Erdoğan, Zeybekçi'nin ismini açıkladıktan sonra, "Bölgenin insanı olarak oradaki kampanyalarımızda sürekli çalışan bir isimdi. İnşallah Nihat Bey ile birlikte İzmir'i bu dönem alacağız." dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER