Ak Parti İzmir'de 3 aşamalı alan çalışması!

AK Parti İzmir’de aday tanıtım toplantısının ardından saha çalışması start aldı. İl Başkanlığı ve SKM’nin koordinasyonunda yürütülen çalışmalarda adaylar 3 aşamalı alan çalışması yapıyor

Ak Parti İzmir'de 3 aşamalı alan çalışması!

Türkiye 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ve genel seçime kilitlendi. Partilerde aday listelerinin belli olup adayların tanıtılması sonrası alan çalışmaları start aldı.

AK Parti İzmir’de adayların saha çalışmalarını, Hüseyin Özkan başkanlığındaki Seçim Koordinasyon Merkezi, il başkanlığı ve ilçe başkanlıklarıyla danışarak oluşturuyor.

Programlar 1’er haftalık şeklinde hazırlanıyor. Süreç bıyunca çeşitli kentlerde olacak Başbakan Binali Yıldırım dışında Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ve İzmir Milletvekili Mahmut Atila Kaya İzmir'de ilçelerde bireysel çalışacak. Geriye kalan adaylar ise 2’şerli ve 3’erli gruplar halinde dolaşacak.

3 AŞAMALI SAHA ÇALIŞMASI

AK Parti İzmir’de adaylar 3 aşamalı saha çalışması yapacak. Sabahtan iftara kadar ilçelerdeki esnaf, STK, hastane ve muhtar ziyaretleri gerçekleşecek.  Aynı zamanda ilçelerdeki akil insanlarla bir araya gelinecek. Adaylar akşam bulundukları ilçelerdeki büyük iftar organizasyonlarına katılacak iftar sofralarında bulunacak. Adaylar iftar sonrası sahura kadar ev ziyaretleri yapacak.

İlk hafta programında adaylara kendi bölgelerindeki tüm ilçelere gidecek şekilde düzenleme yapıldı. Önümüzdeki haftadan itibaren yapılacak programlarda adaylar kendi bölgesi dışında diğer bölgeye de giderek temaslarda bulunacak. (gerçekizmir)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER