banner51

AK Parti İzmir bayramlaşmasında "Yıldırım" mesajlar

Ak Parti İzmir İl Başkanlığınca düzenlenen Ramazan Bayramı programında İstanbul seçimlerine değinen İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, “Bu bayram var gücümüzle İstanbul’a destek vereceğiz. Bayram tatili yok. Usanmadan Binali Başkanımız için çalışacağız. İnşallah 31 Mart’ta mağdur edilen Yıldırım 23 Haziran’da başkanlığı kazanacak." diye konuştu.

AK Parti İzmir bayramlaşmasında "Yıldırım" mesajlar

AK Parti İzmir İl Başkanlığı tarafından organize edilen bayramlaşma töreni gerçekleşti. İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin ev sahipliği yaptığı programda Milletvekilleri Necip Nasır ile Yaşar Kırkpınar, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, kadın ve gençlik kolları il başkanları, temsilcileri, eski ve görevde olan parti yöneticileri, ilçe başkanları, il yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

"Bize bayram tatili yok, Yıldırım için çalışacağız"

Programda önemli açıklamalara imza atan İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, “Allah’ın izniyle, inşallah 23 Haziran’da hak yerini bulacak. Binali Yıldırım başkanımız orada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olacak. Gece gündüz demeden herkes çalışıyor. İstanbul ile ilgili bir parantez açmak istiyorum. Çalışmalarla ilgili bilgi vermek ve sizden ayrı bir destek istiyorum. Bu bayram var gücümüzle İstanbul’a destek vereceğiz. Bayram tatili yok. İl başkanlığımız, ilçe başkanlılarımız bayram boyunca açık olacak. Eş, dost, hemşeriler aranacak. Binali Yıldırım’a destek isteyeceğiz. Sonuna kadar, 23 Haziran’a kadar yılmadan, bıkmadan, usanmadan Binali Başkanımız için çalışacağız. İnşallah 31 Mart’ta mağdur edilen Yıldırım 23 Haziran’da başkanlığı kazanacak. Algı yönetimi yapıyorlar. Aslında YSK’nın aldığı kararların mağduru Binali Yıldırım’dı. Oyların hepsi sayılsaydı Binali Yıldırım 2 aydır orada başkandı. Oyların hepsini saymadılar. CHP itiraz etti. Sadece geçersiz oyların sayılmasıyla aradaki fark 30 binden 12 bine indi. Hepsi sayılsaydı başkan Binali Yıldırım olacaktı. Olsun. Yine İstanbulluların tercihiyle Binali yıldırım o koltuğa oturacak” dedi.

"2024 için şimdiden hazırlanacağız"

Seçim sürecine ve teknik çalışmalara dair konuşan Sürekli, “İstanbul’dan buraya ziyarete gelenler var. 30 ilçemiz burada. Burada tatil yapıp döneceklerin sürecini takip edelim. Teşkilat başkanımız önderlinde bir ekip kuruldu. İlçelerdeki teşkilat başkanlarının başkanlığında komisyonlar kuruluyor. Takip edilecek. Hiçbir seçmenin oy zayi olmasın. Gidilecek İstanbul’da takipler yapılacak. İstanbul seçimlerinin arından 31 Mart seçimlerinin değerlendirmesini yapacağız. Daha iyisi nasıl oluyor diye çalışacağız. 2024 hazırlığına şimdiden başlayacağız. 31 Mart’tan dolayı tüm İzmir teşkilatına teşekkür ediyorum. Önceki il başkanımız, yönetim kurulumu, Büyükşehir adayımıza teşekkür ediyorum. Herkes üzerine düşeni yaptı. Bizler çalışmaktan sorumluyuz, gerisi Allah’ın bileceği iş. Şu ana kadar en büyük oyu aldık. Hedefimiz Büyükşehir Belediyesi idi. Alamadık ama vazgeçmiş değiliz. Şimdiden diğer seçimler için çalışmaya başlayacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER