AK Parti İzmir adayları tanıtıldı

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim beyannamesini Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’nda açıkladı

AK Parti İzmir adayları tanıtıldı

81 ilin Milletvekili adaylarının tanıtıldığı Ankara Spor Salonu’nda gerçekleşen AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı’nda İzmir Milletvekili adayları da tanıtıldı.

SEÇİME EN HAZIRLIKLI PARTİ AK PARTİ

Beraberinde İzmir adayları olduğu halde Ankara’da bulunan AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, toplantının yüksek katılımlı ve heyecanlı geçtiğini belirterek, seçime en hazır partinin AK Parti olduğunu söyledi.

PARTİMİZ DE BİZ DE HAZIRIZ

İzmir adaylarıyla 24 Haziran seçimlerinde en yüksek oyu alacaklarına inandığını kaydeden AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül, “Seçim beyannamemizi açıkladı aynı zamanda sayın Cumhurbaşkanımız. Diğer partileri ve adaylarını  değerlendirdiğimizde en hazır parti AK Parti ve sayın Cumhurbaşkanımızın olduğu ortada. Partimiz de biz de seçime hazırız. İzmir adaylarımızla yapacağımız iyi ve sıkı bir çalışmayla İzmirli hemşehrilerimizin teveccühünü kazanacağımızı biliyoruz. Ankara’dan döner dönmez seçim ve saha çalışmalarımıza kaldığımız yerden bu kez adaylarımızla birlikte devam edeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 20:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER